Pozvánka na seminář: 3D skenování ve školách

Datum: 26.2.2018 2:36  |  Organizace: SolidVision  |  Firemní zpráva

V sídle společnosti SolidVision proběhne 1. března 2018 krátký, avšak obsahově nabitý seminář 3D skenování pro školy. Akce je určena pro pedagogy středních i vysokých škol. Účast na semináři je bezplatná.

Akce je určena pro pedagogy středních i vysokých škol, kteří uvažují o zařazení skenování do výuky, popřípadě už ve škole skenování vyučují a chtějí si rozšířit své znalosti.

Účastníci semináři budou mít příležitost setkat se s odborníky, kteří se ve své každodenní praxi zabývají náročnou problematikou v oblastech reverzního inženýrství, bezkontaktní digitalizace a 3D skenování, inspekce, kontroly kvality, rapid prototypingu a 3D tisku.
elektronická přihláška

„Vzhledem k tomu, že skenování je v dnešní době jedním ze základních principů kontroly, měly by o něm slyšet žáci už na středních školách. V dnešní době existují skenery, které jsou na obsluhu jednodušší než ty profesionální, a mohou s nimi pracovat i středoškoláci.“ říká Věra Fišerová, ředitelka oddělení 3D skenování společnosti SolidVision.

Akce pro školy v roce 2018

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Úvěrový program na pořízení nebo modernizaci obydlí pro mladé do 36 let pečující o dítě do 15 let

18.8. 03:00   Státní fond rozvoje bydlení sbírá v Praze a Olomouci od středeční osmé hodiny ranní žádosti o půjčky na modernizaci a koupi bydlení pro mladé rodiny. Mezi žadatele rozdělí 650 milionů korun. Na každého se však nedostane. více >>>
© habrda - Fotolia.com

Rodinné domy a pozemky stále středem zájmu investorů

12.8.2018 | Vlastimil Růžička, redakce dle informací ČSÚ
Český statistický úřad (ČSÚ) vydává publikace, které sledují vývoj v mnoha oblastech stavebnictví. Aktuálně jsme se společně se zástupci oddělení statistiky stavebnictví a bytové výstavby věnovali dokončeným rodinným domům podle energetické náročnosti, technickému vybavení nově dokončených rodinných domů, stranou nezůstaly ani bytové domy a stavební pozemky.
VIA 57 West residential building in NY

Best skyscraper stands in New York City

10.8.2018 | redakce
The winner of the annual Emporis Skyscraper Award for the best new Skyscraper of the year is spectacular 34-story residential building VIA 57 West in New York City, USA.
Výstava studentských prací - bytová výstavba a parkové výstavby, Praha, Branický pivovar, foro redakce

Lokalita Branické nádraží – výstava studentských projektů

10.8.2018 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
V parku před Branickým pivovarem v Praze právě probíhá výstava studentských prací. Studenti navrhovali podobu nové bytové výstavby a parkové výstavby v lokalitě. Vedoucí ateliéru Ing. arch. Jan Kašpar, Ph.D. odpovídá na otázky redakce TZB-info.

Modulární pavilon Expo 2015 v Centru modulární architektury KOMA

9.8.2018 | Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Světová výstava Expo 2015 v Miláně byla pro Českou republiku významná prezentací modulárního pavilonu od společnosti KOMA Modular. Stavba, kterou navrhl tým architektů Chybík & Krištof, byla na výstavě oceněna bronzovou medailí za architekturu. V roce 2018 se stává součástí Centra modulární architektury společnosti KOMA v jejím vizovickém sídle.
 
 

Aktuální články na ESTAV.cz„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % víceZájem o státní půjčky na bydlení po prvotním náporu ochabl