Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přijďte do tiché zóny na Colours of Ostrava a získejte víkendový pobyt

Otestujte speciální tichou zónu Rockwool Silent Box na festivalu Colours of Ostrava. Můžete získat víkendový pobyt pro dvě osoby ve Vysokých Tatrách. Stačí se vyfotit v tiché zóně a obdržet na FB stránce /vyberspravne co nejvíce "lajků".

Návštěvníci hudebního festivalu Colours of Ostrava otestují na vlastní uši zvukově-izolační vlastnosti kamenné vlny. Do ostravských Dolních Vítkovic míří poprvé speciální tichá zóna Rockwool Silent Box. Lidé si mohou uvnitř na chvíli odpočinout v tichém prostředí nebo si v poklidu zatelefonovat, dobít mobil nebo tablet.

Kromě toho může jeden z nich získat víkendový pobyt pro dvě osoby ve Vysokých Tatrách.

Stačí se vyfotit v tiché zóně a obdržet na facebookové stránce www.facebook.com/vyberspravne co nejvíce lajků. Minimální počet lajků pro udělení výhry je 500.

Rockwool Silent Box navrhla a postavila společnost ROCKWOOL ve spolupráci s Fakultou stavební VŠB-TU Ostrava a za podpory společností Fermacell a Fatra. Tichá zóna na Colours of Ostrava bude k dispozici návštěvníkům od čtvrtka 14. až do neděle 17. července.


Speciální tichá zóna Rockwool Silent Box
ROCKWOOL, a.s.
logo ROCKWOOL, a.s.

ROCKWOOL - přední světový výrobce izolací z kamenné vlny. Tepelné, zvukové a protipožární izolace z kamenné vlny. Produkty ROCKWOOL nabízí řešení pro zateplení střech, fasád, příček, podlah, potrubí, kotlů. Výborně tepelně izolují, nehoří, tlumí hluk, ...

 
 
Reklama