Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přijďte do tiché zóny na Colours of Ostrava a získejte víkendový pobyt

Datum: 14.7.2016 15:47  |  Organizace: ROCKWOOL, a.s.  |  Firemní zpráva

Otestujte speciální tichou zónu Rockwool Silent Box na festivalu Colours of Ostrava. Můžete získat víkendový pobyt pro dvě osoby ve Vysokých Tatrách. Stačí se vyfotit v tiché zóně a obdržet na FB stránce /vyberspravne co nejvíce "lajků".

ROCKWOOL, a.s.
Cihelní 769
735 31 Bohumín

tel.:Technické poradenství: 800 161 161,
e-mail:
web:www.rockwool.cz

Návštěvníci hudebního festivalu Colours of Ostrava otestují na vlastní uši zvukově-izolační vlastnosti kamenné vlny. Do ostravských Dolních Vítkovic míří poprvé speciální tichá zóna Rockwool Silent Box. Lidé si mohou uvnitř na chvíli odpočinout v tichém prostředí nebo si v poklidu zatelefonovat, dobít mobil nebo tablet.

Kromě toho může jeden z nich získat víkendový pobyt pro dvě osoby ve Vysokých Tatrách.

Stačí se vyfotit v tiché zóně a obdržet na facebookové stránce www.facebook.com/vyberspravne co nejvíce lajků. Minimální počet lajků pro udělení výhry je 500.

Rockwool Silent Box navrhla a postavila společnost ROCKWOOL ve spolupráci s Fakultou stavební VŠB-TU Ostrava a za podpory společností Fermacell a Fatra. Tichá zóna na Colours of Ostrava bude k dispozici návštěvníkům od čtvrtka 14. až do neděle 17. července.


Speciální tichá zóna Rockwool Silent Box
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Archeopark Pavlov – výjimečná architektura s mnoha prestižními cenami

24.5.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Unikátní koncept muzea Archeopark Pavlov, kde se na 500 m2 odehrává kus opravdu zajímavé a výjimečné architektury. Vše podstatné je ukryté pod zemí, v labyrintu evokujícím jeskynní chodby. Prvky vystupující z terénu svými bílými monumentálními těly svítí do krajiny, stejně jako okolní skalní masívy.
Cílené zneužívání známého názvu firmy v názvu konkurenčního produktu je trestné, ilustrační foto redakce

Češi zaměňují názvy produktů za značky. Nejčastěji v oblasti stavebnictví

19.5. 1:04   České firmy se potýkají s neznalostí zákazníků, kteří poptávají jejich produkty pod názvem konkurence. V případě, že používá k označení produktu název cizí značky spotřebitel, k žádnému porušení zákona nedochází. více >>>

Výběrové řízení na přístavbu originální dřevostavby

26.4. 04:00   Přístavba sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Projekt originální atypické dřevostavby oceněn cenou Young Architect Award. Přihlaste se! Probíhá od 15. 4. do 6. 5. 2019 (konec lhůty pro podání). více >>> (Portus Praha, z.ú.)

Nápadité dělicí stěny, mobilní příčky, předěly, paravány, japonské stěny – 1. část

24.4.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Seriál, který nám osvětlí možnosti předělů, příček, polopříček a systémů k vytyčení prostor s daným účelem, segmentování velkých místností a oddělení jejich funkcí. Rozdělení těchto prvků je rozmanité, od ryze účelných a jednoduchých řešení, až po moderní digitální sofistikované systémy řešení IoT.

EET pro řemeslníky nabírá zpoždění

19.4. 2:46   Od června 2019 měli své tržby elektronicky evidovat také řemeslníci. Zatím se tak ale nestalo. více >>>

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Doporučujeme

Spolupracujeme

logo Stavební veletrh Brno
logo PSM CZ
logo SUSO
logo CTI