Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Online poptávky stavebních materiálů na www.sci-data.cz

Stavební portál www.sci-data.cz je nejrozsáhlejším přehledem informací o stavebních materiálech a výrobcích v ČR. Stále aktuální data slouží projektantům, architektům i stavebním firmám.

Stavební portál www.sci-data.cz je nejrozsáhlejším přehledem informací o stavebních materiálech a výrobcích v České republice. Stále aktuální data slouží nejen projektantům, architektům, ale také stavebním firmám a jejich obchodním oddělením a sekcím přípravy pro rychlé a přesné sestavování a pro kontrolu rozpočtů. Jednotlivé položky obsahují příslušné rozměrové varianty, technické popisy s obrázky i s případnými výkresy.
Uživatelé systému pro řízení stavebních zakázek euroCALC 3 mají navíc možnost položky stahovat přímo do svých rozpočtů. SCI-Data.cz jsou využívána též studenty, samostatnými rozpočtáři a řadovými stavebníky pro rychlé zjišťování technických parametrů a dostupnosti stavebních materiálů.

Od počátku dubna 2014 je nově možné velmi rychle a jednoduše zaslat poptávky těchto stavebních výrobků a materiálů přímo jejich dodavatelům včetně příloh (projektové dokumentace atd.). Výhodou portálu www.sci-data.cz je koncentrace průběžně aktualizovaných stavebních informací od téměř 250 dodavatelů na jednom místě i uživatelsky přívětivé vyhledávání a poptávání stavebního sortimentu.

stavební portál www.sci-data.cz
Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama