Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na seminář „Speciality v oceňování staveb III. aneb Změny v práci rozpočtářů“

Společnost Callida, s.r.o. připravila pro rozpočtáře a kalkulanty další volné pokračování úspěšné série seminářů "Speciality v oceňování staveb". Proběhnou 3. 12. 2013 v Praze.

Společnost Callida, s.r.o. připravila pro rozpočtáře a kalkulanty další volné pokračování úspěšné série seminářů "Speciality v oceňování staveb", které proběhnou v úterý 3. prosince 2013 v Praze.
Přihláška a další informace jsou k dispozici na http://www.callida.cz.

Účastníci semináře se seznámí s tím, jak vyhláška č. 230 zasáhla do práce rozpočtářů. Dále bude seminář věnován tématům tvorby soupisu prací, vedlejším a ostatním nákladům v rozpočtech, cenovým soustavám a popisům položek, změnám v oceňovacích podkladech (systémovým i cenovým). Další část bude zaměřena na oblast stavebních prací, které nejsou obsaženy v cenících, na neobvykle nízké ceny, celkový vývoj cen na stavebním trhu a také na znovu otevřený program Nová zelená úsporám.

Seminář je určený zejména rozpočtářům, kalkulantům, přípravářům či projektantům, ale také manažerům stavebních firem, pracovníkům státní správy či projektovým manažerům.

Příklady a témata semináře vychází z dlouholeté praxe expertky v rozpočtování Heleny Kalivodové, konzultantce v oblasti cost managementu ze společnosti Questima, která bude přednášet společně s Ing. Vítězslavem Melounem, projektovým manažerem pro oblast tvorby a zpracování oceňovacích dat společnosti Callida, dodavatele komplexního oceňovacího systému euroCALC 3.

Účastníci budou mít prostor na konkrétní dotazy k tématům a dalším oblastem ze zpracovávání stavebních rozpočtů. Seminář je nezávislý na rozpočtovém programu, který účastníci při své práci používají.

Seminář připravuje společnost Callida, s.r.o. ve spolupráci s firmou Questima, s.r.o. Proběhne v úterý 3. prosince 2013 v hotelu Allwyn, Vítkova 26/151, Praha 8.
Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama