Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na seminář "Veřejné zakázky ve stavebnictví" – prováděcí předpisy, vyhlášky a nová legislativa

Přihlaste se na seminář o veřejných zakázkách se zaměřením na prováděcí předpisy a vyhlášky. Již 30. 10. 2012 v Praze. Přednášet budou náměstek ministra MMR ČR Mgr. Jan Sixta, Mgr. David Dvořák, LL.M.

Přihlaste se na seminář o veřejných zakázkách se zaměřením na prováděcí předpisy a vyhlášky. Již 30. října 2012 v Praze, Vítkova 26/151, Praha 8. Přednášet budou náměstek ministra MMR ČR Mgr. Jan Sixta, Mgr. David Dvořák, LL.M., specialista na právo veřejného investování, cost manager Helena Kalivodová a projektový manažer Ing. Vítězslav Meloun.

Seminář je určen managementu a pracovníkům stavebních firem, projekčních a inženýrských kanceláří, konzultačních a poradenských organizací, projektovým manažerům a právníkům i pracovníkům investorských útvarů státní správy, samosprávy a soukromého sektoru.

Témata semináře jsou zaměřena na oblast prováděcích předpisů a vyhlášek, zejména na změny v zadávacích podmínkách veřejných zakázek staveb podle vyhlášky číslo 230/2012 Sb., která vymezuje předmět veřejné zakázky na stavební práce a rozsah soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Dále stanovení obchodních podmínek veřejné zakázky na stavební práce podle vyhlášky č. 231/2012 Sb., pravidel pro příznačná označení, vyjádření k zadávacím podmínkám, uveřejňovací povinnosti ex post podle § 147a zákona o veřejných zakázkách, JŘBU, zjednodušená podlimitní řízení a mnoho dalšího. Zároveň bude představena kompletní novela o veřejných zakázkách, specifika jejich zadávání na stavební práce, dopady této novely na přípravu soupisu prací, dodávek a služeb pro výběrová řízení a na posuzování nabídek na stavební práce. Součástí programu je také diskuse.

Obecně o novele bude přednášet Mgr. Jan Sixta, náměstek ministra pro veřejné investování a legislativu Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Se specifiky zadávání veřejných zakázek Vás seznámí Mgr. David Dvořák, LL.M., specialista na právo veřejného investování, místopředseda představenstva České společnosti pro stavební právo. O reálných dopadech novely v praxi Vás bude informovat Helena Kalivodová, cost manager a spolumajitel firmy Questima a Ing. Vítězslav Meloun, projektový manažer firmy Callida, s.r.o.

Seminář proběhne v úterý 30. října 2012 od 9 do 14 hodin, v hotelu Alwyn, Vítkova 26/151, Praha 8.

Seminář je placený.
Přihlášku a další informace naleznete na http://www.callida.cz.
Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama