Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Efektivní řízení staveb prostřednictvím komplexního systému euroCALC 3

Správně zvolený a užívaný informační systém pro stavební zakázky je nezbytnou součástí celého evolučního procesu v řízení firmy.

Správně zvolený a užívaný informační systém pro stavební zakázky je nezbytnou součástí celého evolučního procesu v řízení firmy.

EuroCALC 3 jako významný nástroj pro realizaci výroby a controlling nabízí kromě oceňování staveb i široké možnosti řízení stavebních zakázek a propojení s ekonomickými systémy.

Pro úspěšné získání a realizaci nových staveb je nezbytné nejprve zmapovat cyklus stavebních zakázek a najít nejefektivnější cestu pro nasazení systému, což následně přináší ušetření nákladů v jednotlivých obchodních a realizačních procesech, stálý přehled o realizovaných zakázkách a rychlejší a snadnější proces řízení. Vedení společností, výrobní i finanční ředitelé jsou stále v obraze, mají vždy aktuální informace o všech fázích cyklu stavebních zakázek. Řídí a přijímají strategická rozhodnutí pomocí výstupů systému euroCALC 3.

Další informace získáte na Prezentačních dnech, kde si můžete sami vyzkoušet jednotlivé nástroje euroCALC 3 – Praha 9. a 30. března 2012.

Více informací
Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama