Vyberte si Váš pasivní dům z největšího katalogu pasivních domů

Datum: 27.5.2016  |  Organizace: G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů  |  Firemní článek

Pokud toužíte po bydlení s komfortním vnitřním prostředím a s minimálními náklady na provoz domu, je řešením volba domu v pasivním energetickém standardu. Nejrychlejší cestou k jeho pořízení je katalog Projekty pasivních domů od společnosti G SERVIS.

G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů
Tiskařská 10/257, budova TTC
10800 Praha 10

tel.:234 054 326
e-mail:
web:www.gservis.cz

Všech čtyřicet projektů z katalogu Projekty pasivních domů 2016 je zpracováno tak, že je lze realizovat kdekoliv na území České republiky a při splnění dalších podmínek na ně lze získat dotaci z programu Nová zelená úsporám ve výši až 450 tisíc korun. Katalog je unikátní rozsahem informací uváděných ke každému domu. Projekty jsou zpracovány v šesti konstrukčních systémech a vždy s několika variantami zdrojů tepla. Záleží jen na Vás, jaký si vyberete.

U každého domu je navíc na unikátním diagramu znázorněno, při jaké orientaci domu vůči světovým stranám jsou dosaženy takové solární zisky, aby byla splněna kritéria pasivního domu a tedy aby bylo možné získat dotaci Nová zelená úsporám.

Více o unikátním katalogu a o pasivních domech v našem videu:

 

Datum: 27.5.2016
Organizace: G SERVIS CZ - Projekty rodinných domůSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czObce kvůli suchu bojují proti plýtvání vodou, vydávají zákazyBylo otevřeno nové skladové centrum společnosti HellsteinNové bezrámové centrum v showroomu OKNA.EURekonstrukce? Nebojte se bílé, volte vhodné kontrasty