Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rodinné typové domy od G SERVIS CZ splňují podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám

Naše společnost má v nabídce klasické rodinné typové domy, mezi nimiž je 12 domů v tzv. pasivním energetickém standardu a splňují podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám (NZÚ) v oblastech B1 a B2.

Námi dodávané typové projekty pasivních rodinných domů obsahují projektovou dokumentaci pro provedení stavby.

Součástí této dokumentace jsou stavebně-technické a stavebně-architektonické řešení, dále i část TZB – vytápění, elektroinstalace, technika a kanalizace. Součástí projektové dokumentace je také osazení na pozemek a průkaz energetické náročnosti budovy (PNB). V dokumentaci nechybí ani energetický posudek a krycí list pro dotační program NZÚ.

Cena typové projektové dokumentace pasivního domu včetně všech vyjmenovaných náležitostí je cca 69 000 Kč. Na typové pasivní domy můžete kvůli splnění požadavků NZÚ žádat mj. o dotaci na projektovou dokumentaci ve výši 35 000 Kč, což reálně snižuje cenu projektové dokumentace.

G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů
logo G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů

G SERVIS CZ je leaderem na trhu typových projektů rodinných domů. Dodává: typové projekty rodinných domů (tradiční domy, moderní domy, bungalovy, řadové domy, garáže a stání, altány, ploty, žumpy), změny typových projektů dle přání stavebníka, individuální ...