Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vyberte si Váš pasivní dům z největšího katalogu pasivních domů

Pokud toužíte po bydlení s komfortním vnitřním prostředím a s minimálními náklady na provoz domu, je řešením volba domu v pasivním energetickém standardu. Nejrychlejší cestou k jeho pořízení je katalog Projekty pasivních domů od společnosti G SERVIS.

Všech čtyřicet projektů z katalogu Projekty pasivních domů 2016 je zpracováno tak, že je lze realizovat kdekoliv na území České republiky a při splnění dalších podmínek na ně lze získat dotaci z programu Nová zelená úsporám ve výši až 450 tisíc korun. Katalog je unikátní rozsahem informací uváděných ke každému domu. Projekty jsou zpracovány v šesti konstrukčních systémech a vždy s několika variantami zdrojů tepla. Záleží jen na Vás, jaký si vyberete.


U každého domu je navíc na unikátním diagramu znázorněno, při jaké orientaci domu vůči světovým stranám jsou dosaženy takové solární zisky, aby byla splněna kritéria pasivního domu a tedy aby bylo možné získat dotaci Nová zelená úsporám.


Více o unikátním katalogu a o pasivních domech v našem videu:G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů
logo G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů

G SERVIS CZ je leaderem na trhu typových projektů rodinných domů. Dodává: typové projekty rodinných domů (tradiční domy, moderní domy, bungalovy, řadové domy, garáže a stání, altány, ploty, žumpy), změny typových projektů dle přání stavebníka, individuální ...