Vyberte si Váš pasivní dům z největšího katalogu pasivních domů

Datum: 27.5.2016  |  Organizace: G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů  |  Firemní článek

Pokud toužíte po bydlení s komfortním vnitřním prostředím a s minimálními náklady na provoz domu, je řešením volba domu v pasivním energetickém standardu. Nejrychlejší cestou k jeho pořízení je katalog Projekty pasivních domů od společnosti G SERVIS.

G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů
Paříkova 910/11a
190 00 Praha 9 - Vysočany

tel.:236 160 333
e-mail:
web:www.gservis.cz

Všech čtyřicet projektů z katalogu Projekty pasivních domů 2016 je zpracováno tak, že je lze realizovat kdekoliv na území České republiky a při splnění dalších podmínek na ně lze získat dotaci z programu Nová zelená úsporám ve výši až 450 tisíc korun. Katalog je unikátní rozsahem informací uváděných ke každému domu. Projekty jsou zpracovány v šesti konstrukčních systémech a vždy s několika variantami zdrojů tepla. Záleží jen na Vás, jaký si vyberete.


U každého domu je navíc na unikátním diagramu znázorněno, při jaké orientaci domu vůči světovým stranám jsou dosaženy takové solární zisky, aby byla splněna kritéria pasivního domu a tedy aby bylo možné získat dotaci Nová zelená úsporám.


Více o unikátním katalogu a o pasivních domech v našem videu: 

Datum: 27.5.2016
Organizace: G SERVIS CZ - Projekty rodinných domůSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czStát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korunDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu Coneco