Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vinylová podlaha pro novostavbu i rekonstrukci

Ať už stavíte dům, provádíte rekonstrukci bytového domu nebo jste se právě nastěhovali do domku po babičce a čeká vás kompletní renovace, dříve nebo později přijde čas na řešení podlahy.

Vinylové podlahy pod drobnohledem

Pokud hledáte kvalitu spojenou s krásným vzhledem a dlouhou životností, určitě věnujte pozornost vinylovým podlahovým krytinám. Ta nejpřísnější kritéria výběru splňují designové podlahy Gerflor DESIGNART. Mají dobrou desítku výhod, ale uvedeme ty nejdůležitější:

  1. Hodí se do všech interiérů
    Odolnost vůči vlhkosti jim předurčuje úspěch v koupelnách, zatímco díky své protiskluznosti se výborně hodí do dětských pokojíčků. Velmi snadno se udržují hygienicky čisté, proto jsou ideální podlahou do kuchyně, kde dochází k drobnějším nehodám prakticky na denním pořádku.
  2. Jedinečná a reálná povrchová struktura
    Toužíte-li po příjemné podlaze s dřevěným dekorem, určitě si prohlédněte kolekci Gerflor DESIGNART. Působivý vzhled jednotlivých dekorů se přibližuje přirozenému dřevu či dlažbě. Podlaha bude vypadat téměř jako dřevěná, ovšem její údržba bude nepoměrně snazší.
  3. Příjemné našlapování při minimálním hluku
    Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART tlumí kročejový hluk a vytvářejí lepší akustiku v místnosti. Oproti „tvrdým“ podlahovinám dovedou výborně pohlcovat hluk, proto je doporučujeme do horních pater rodinných domů. Oceníte to, zejména pokud máte nahoře dětské pokoje.
Podlahové krytiny Gerflor DESIGNART si můžete prohlédnout v prodejnách Světa podlah Supellex. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Na každé z nich se vám bude věnovat zkušený specialista na podlahové krytiny a pomůže vám vybrat nejvhodnější podlahu pro prostor, který právě řešíte. Vinylové podlahy tvoří dlouhodobě nejzásadnější součást našeho sortimentu, proto u nás najdete celou řadu značek i nejrůznějších typů vinylových podlah. Samozřejmostí je široká nabídka dekorů s imitací dřeva, kamene i dlažby. U nás si určitě vyberete tu nejvhodnější podlahu pro váš prostor.

Supellex - svět podlah s.r.o.
logo Supellex - svět podlah s.r.o.

Společnost Supellex - svět podlah s.r.o. působí na trhu s podlahovinami od roku 2004 a je tak jedním z největších dodavatelů podlahových krytin v ČR. Showroomy najdete Praze, Brně, Ostravě, Plzni.