Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

Datum: 9.1.2018  |  Organizace: Miroslav Bezouška

Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.Letošní ročník Abecedy řemeslníka je zaměřen na:
  • správné řešení problematických míst nejen v koupelnách (provedení hydroizolace, osazení vaničky pod obklad, řešení oblých rohů, obložení oblého rohu mozaikou bez hydroizolace apod.)
  • přípravu podkladů pod obklady a dlažbu, spádové klíny, hydroizolace pod dlažbu pomocí folií, nivelování podkladů
  • sanaci balkonů a lodžií, (sanace nosné konstrukce, volba správného typu materiálů, instalace oplechování, funkční provádění detailů a hydroizolace, napojení izolací na stěny a další konstrukční prvky
  • montáž suché podlahy z podlahových dílců (volba správné skladby, vyrovnání podkladu, chyby v montáži, povrchové úpravy)
  • konstrukční předizolované systémy pro koupelny (práce se systémem, řezání, spojování, sestavení předizolovaného sprchového koutu)
  • montáže bodového odvodnění, chyby při montáži podlahových žlabů a předstěnových instalačních WC systémů

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

Účastníky nečekají nudné teoretické přednášky, školení probíhá na skutečných konstrukcích a cvičných modelech, komentované montáže předvádějí školitelé. Praktické ukázky jsou přímo při provádění přenášeny na velké plátno a komentovány lektory. Lektoři neučí základní postupy, ale v ukázkách seznamují účastníky se správnou praxí, upozorňují na chyby vedoucí ke vzniku vad, případně k reklamacím a vysvětlují, jak se těmto chybám vyhnout.

Další termíny konání školení v ČR:
  • 9. ledna v Olomouci,
  • 11. ledna v Brně
  • 18. ledna v Praze
Více informace ke školení jsou zveřejněny na adrese www.abecedaremeslnika.cz kde se lze také přihlásit.
Účast na školení je pro všechny registrované účastníky zdarma po předchozím přihlášení.


 

Hodnotit:  

Datum: 9.1.2018
Organizace: Miroslav BezouškaSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcíchDiskuse (žádný příspěvek, přidat nový)


 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo soutěže na podobu Vítězného náměstí bylo doručeno 43 návrhůCo všechno obsahuje běžná fotovoltaická elekrárna? Jaké potřebujete komponenty?CIUR získal ocenění za ekologický přístup k výrobě izolace Climatizer Plus®DELTA generálním projektantem expanze výrobní haly ENGEL v Kaplicích