Nový projekt PURPO PRAHA společně s veletrhy STŘECHY – SOLAR – ŘEMESLO PRAHA 2017

Datum: 30.9.2016  |  Organizace: Střechy Praha s.r.o.  |  Firemní článek

Pilotní projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů PURPO PRAHA se uskuteční 9.–11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany, souběžně s největším odborným veletrhem pro stavbu a renovaci střech ve střední Evropě STŘECHY PRAHA a dále s tradičními veletrhy SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA.

Střechy Praha s.r.o.
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

tel.:296 397 305-6
e-mail:
web:www.strechy-praha.cz
 

Charakteristika

PURPO PRAHA je zaměřen na čištění a údržbu nemovitostí, renovace střech, fasád a dalších povrchů. Představuje ideální zimní termín konání v moderních výstavních halách v Praze Letňanech, 3 dny osobních kontaktů a nové obchodní příležitosti. Kromě prezentací firem z oblasti čisticí a úklidové techniky, zařízení, prostředků, pomůcek a technologií nabídne také užitečný přednáškový program. Návštěvník získá odpovědi na základní otázky, jak správně ošetřit povrchy, jak čistit a udržovat střechy a fasády, jaké jsou povinnosti správců budov, jaké jsou následky absence údržby, zda lze nalézt v průběhu projektování a stavby způsob, jak zjednodušit budoucí potřebnou údržbu, jak při renovacích nepoškodit ošetřované materiály ani naše životní prostředí. Budou představeny moderní technologie čištění a renovace povrchů a zazní zkušenosti firem, které tyto činnosti provádějí.

Cíl projektu

Projektem PURPO PRAHA chceme napomoci osvětě na poli profesionální a nutné údržby povrchů, která je bohužel stále popelkou v myšlení většiny našich vlastníků nemovitostí, i když by měla mít velký respekt. Pravidelná údržba a čištění zajistí lidem nemalé finanční úspory, neboť významně prodlužuje životnost materiálů a bezproblémové užívání majetku. V důsledku absence údržby vzniká často potřeba nákladných oprav a také hrozí neuznání případné reklamace, protože nejsou dodrženy podmínky materiálové garance výrobců.

Cílová skupina

Projekt je zaměřen na vlastníky a správce nemovitostí, veřejnou správu, výrobce a dodavatele vybavení pro profesionální údržbu a úklid, organizace poskytující servisní a technické služby, společnosti zajišťující komplexní správu budov a majetků, odbornou stavební veřejnost.

Hlavní témata PURPO PRAHA


  • Moderní technologie čištění, renovace a ochrany povrchů
  • Renovace a čištění střech a fasád, ochrana proti graffiti
  • Ochrana a sanace dřevěných nosných konstrukcí
  • Údržba budov, zeleně a další FM služby
  • Údržba a úklid vnitřních prostor a povrchů
  • Stroje pro průmyslové čištění, komunální technika
  • Zajištění BOZP, práce ve výškách, manipulační technika

Poradenství a další veletržní aktivity

V rámci souboru veletrhů bude návštěvníkům k dispozici zdarma Stavební poradenské centrum s podporou ČKAIT a ČVUT v Praze, dále Centrum fasád a Centrum pro úspory energií a alternativní zdroje energie. Proběhne řada konferencí, seminářů, praktických ukázek i prestižních soutěží.

Zvýhodněné typové expozice

Nenechte si ujít možnost prezentovat se na jedinečné akci, která na našem trhu chybí. Máme pro Vás připraveny cenové nabídky na míru a zvýhodněné typové expozice. Poskytneme Vám neomezený počet vstupenek pro Vaše klienty zdarma a propagaci v rámci reklamní kampaně veletrhu.

Více na https://www.strechy-praha.cz/novinka-purpo-praha

 

Datum: 30.9.2016
Organizace: Střechy Praha s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely