Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Ocenění Česká kvalita pro krytinu SATJAM Rombo Metalic!

Prestižní nezávislé ocenění stavebních materiálů Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu opět putuje do Ostravy.

Plechová střešní krytina SATJAM Rombo Metalic získala prestižní ocenění Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu
Plechová střešní krytina SATJAM Rombo Metalic získala prestižní ocenění Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu

Český výrobce plechových střešních krytin, společnost SATJAM rozšiřuje rodinu svých oceněných produktů o střešní krytinu SATJAM Rombo Metalic. „Pro získání tohoto osvědčení kvality musí výrobek splnit přísná kritéria a projít náročným certifikačním procesem. Posuzuje se jeho vhodnost pro použití ve stavbě podle stavebního zákona a dalších technických předpisů. Kvalita navíc musí být dodržována dlouhodobě. Vyhovět všem požadavkům tedy není lehké. Velmi si proto ceníme, že právě naše krytina tímto sítem prošla a je pro nás potvrzením našeho cíle, kterým je kvalitní střecha a spokojený zákazník,“ uvádí Ing. Petr Tureček, produktový manažer společnosti SATJAM, předního českého výrobce plechových střech.

Plechová krytina SATJAM Rombo Metalic je konstruovaná jako kusová taška tvaru čtverce kladeného na koso. Představuje moderní alternativu k tradičním eternitovým šablonám, díky srovnatelné hmotnosti navíc krov nijak nepřitíží. Pro její výrobu se používá žárově zinkovaný ocelový plech nebo plech ze slitiny hliníku. Svým zpracováním vychází ze svého předchůdce, krytiny SATJAM Rombo Premium, z níž zachovává původní tvar. Vylepšení doznal systém uchycení, a to díky závěsnému očku ve vrcholu krytiny. Společnost SATJAM získala jako první český výrobce střešních krytin toto ocenění již v roce 2012. Aktuálně jsou jeho nositeli také krytiny SATJAM Rapid, SATJAM Roof, SATJAM Grande, SATJAM Trend, SATJAM Taurus Maxx a maloformátové krytiny SATJAM Bond Metalic a SATJAM Taurus Modul.

Více na www.satjam.cz


SATJAM s.r.o.
logo SATJAM s.r.o.

SATJAM s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995 jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů a profilů, fasádních systémů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

 
 
Reklama