Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Vhodná i pro kutily

Instalaci zvládne každý průměrně šikovný člověk. SuperFOIL lze aplikovat samostatně, ale i v kombinaci s klasickými izolacemi. Není třeba speciální vybavení, stačí nůžky, sponkovačka a lepicí páska SF.

Izolaci lze použít prakticky na každou část stavby: na střechy, zdi i podlahy. U podlah pak na jakýkoliv druh a lze ji položit přímo pod všechny typy podlahového vytápění. SuperFOIL poskytuje také velmi kvalitní a účinnou zvukovou izolaci. SuperFOIL lze využít také při izolaci půdní vestavby, zahradních domků, garáží, stavbě bazénů a saun, obytných kontejnerů, karavanů a dodávek.

Velkou výhodou je malý objem potřebného materiálu. Díky unikátní konstrukci se izolace pro standardní domek vejde do dodávky, není třeba převážet ji v náklaďáku. I instalace je pro průměrně šikovného člověka snadná. Sponkovačka, lepicí páska SF a samotná fólie SuperFOIL – to je vše, co je k instalaci kromě měřicích pomůcek a nástrojů na řezání potřeba.

Více informací


SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.
logo SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.

IZOLACE SuperFOIL - nejúčinnější tepelná ochrana budov. Udržuje stálou teplotu v budově a brání prostupu zimy/tepla „DO“ budovy. Šetří prostor, čas a peníze oproti klasickým izolacím. Instalaci zvládne každý, stačí nůžky, sponkovačka a lepicí ...

 
 
Reklama