Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Izolace SuperFOIL v Residenci Preslova

Při stavbě komplexu obytných budov v centru Ostravy se zhotovitel rozhodl pro využití tepelné reflexní izolace SuperFOIL, která tak šetří čas a náklady nejen při stavbě, ale i po léta provozu.

Izolace SuperFOIL instalována pod střešní konstrukcí chrání obyvatele nejen před únikem draze vyrobeného tepla v zimě, ale také ochrání budovu před vniknutím horka z pálené střechy dovnitř v létě.

Zateplovaly se podkrovní byty o celkové výměře 324 m2. Mezi krokve byla instalována první vrstva tepelné izolace 160 mm minerální vaty a pod krokve reflexní vícevrstvá izolace SuperFOIL SF19+ (45 mm), která nahradila i klasickou parozábranu. Na pracoviště bylo 24 rolí izolace SuperFOIL SF19+ dovezeno jedinou dodávkou.

Na tomto projektu jsme rádi spolupracovali, protože naše moderní technologie a materiály se skvěle propojily s inovátorským přístupem zhotovitele.

Více informací


SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.
logo SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.

IZOLACE SuperFOIL - nejúčinnější tepelná ochrana budov. Udržuje stálou teplotu v budově a brání prostupu zimy/tepla „DO“ budovy. Šetří prostor, čas a peníze oproti klasickým izolacím. Instalaci zvládne každý, stačí nůžky, sponkovačka a lepicí ...

 
 
Reklama