Jubilejní STŘECHY PRAHA již ve čtvrtek 8. 2. 2018!

Datum: 2.2.2018 4:25  |  Autor: Ing. Jitka Šefránková  |  Organizace: Střechy Praha s.r.o.  |  Firemní zpráva

To nejlepší z nabídky střešních materiálů, solárních systémů, množství produktových novinek a bezplatné poradenství nabízí 20. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA.

Střechy Praha s.r.o.
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

tel.:296 397 305-6
e-mail:
web:www.strechy-praha.cz

Jubilejní STŘECHY PRAHA již ve čtvrtek 8. 2. 2018!

Společně se konají veletrhy ŘEMESLO PRAHA, SOLAR PRAHA a projekt PURPO PRAHA. Nabídku doplní další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb v rámci souběžných veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Prezentovat se zde bude bezmála 300 společností. Veletrhy proběhnou 8. – 10. 2. 2018 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Kromě stálic veletrhu a největších výrobců se letos můžete těšit i na expozice firem, které se po delší době rozhodly opět ukázat své novinky. Silně budou zastoupeny všechny druhy střešních krytin, ale i izolací, střešních doplňků či vybavení pro řemeslníky. Připraven je bohatý doprovodný program s řadou konferencí, přednášek, diskusních fór i soutěží.

Fórum Dřevěné konstrukce střech, které již po čtvrté připravuje Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, je zaměřeno na poruchy a vady dřevěných konstrukcí střech, součástí přednášek bude i postavení technického dozoru při provádění staveb v kontextu novely stavebního zákona. Tématem 19. ročníku konference Izolace jsou Provozní střechy a další problematika plochých střech. Pro širokou veřejnost jsou určeny semináře o nejčastějších chybách ve střešním plášti či jak ochránit půdní trámy a krovy. Pro vlastníky a správce budov, ale i projektanty je určen soubor přednášek na téma „Vnitřní prostředí v budovách – vliv stavu konstrukcí a údržby budov na jeho kvalitu“. Zazní přednášky užitečné pro všechny podnikatele týkající se například nového evropského nařízení o nakládání s osobními údaji (GDPR). Velkým tématem bude střešní fotovoltaika a praktická řešení pro energetickou soběstačnost domácností.

Vstupenku se slevou 50 % na soubor veletrhů STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA, PURPO PRAHA, FOR PASIV, CESTY DŘEVA 2018 můžete získat na www.strechy-praha.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVačkové spínače na míruProč vytápět elektrickými radiátory?Jak v létě zalévat zahradu? Zavlažujte zahrádku kvalitní vodou z čistírny STMHModerní bydlení v panelovém bytě: Plánování a průběh přestavby (1. díl)