Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Střecha KM BETA spolehlivě ochrání váš domov až na 100 let

Střešní krytinu KM BETA charakterizuje spojení nejlepších surovin, vysoké pevnosti, optimální hmotnosti a tvaru, který se ani časem nemění. Díky těmto vlastnostem a navíc i minimální nasákavosti, vysoké mrazuvzdornosti a stabilitě i v extrémním počasí ochrání střecha KM BETA váš domov až na 100 let. Střešní systém KM BETA zahrnuje dva různé typy střešní krytiny, v sedmi barvách a čtyřech variantách povrchové úpravy a dále více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí.

Tip pro vaši peněženku
Střešní krytinu i další materiály KM BETA lze výhodně zakoupit v e-shopu KM BETA na www.shop.kmbeta.cz. Společnost KM Beta zde trvale nabízí slevy 20 - 30 %! E-shop KM BETA znamená maximální komfort při nákupu - od výpočtu prvků krytiny až po objednání dodávky či montáže - vše přímo z klidu domova prostřednictvím internetu. Více na www.kmbeta.cz.


KM Beta, a.s.
logo KM Beta, a.s.

Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce stavebních materiálů. KM Beta vyrábí v pěti závodech na jihu Moravy betonové střešní tašky, vápenopískové zdicí prvky KMB SENDWIX, cihelný pálený systém KMB PROFIBLOK a suché maltové směsi KMB PROFIMIX.