Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přípravy na veletrh Střechy Praha jsou v plném proudu

Za necelé tři měsíce ožije Průmyslový palác na pražském Výstavišti 13. ročníkem mezinárodního veletrhu Střechy Praha a 7. ročníkem specializované výstavy Solar Praha.

V průběhu let si obě akce získaly velmi dobrou pověst mezi návštěvníky i vystavovateli nejen z České republiky, ale i z dalších evropských zemí. Zároveň se potvrdilo, že veletrh i výstava mají své pevné místo i v době ekonomické recese.

Očekávání, která vzešla po letošním úspěšném veletrhu, se pro nadcházející ročník začínají naplňovat. V současné době jsou prostory Průmyslového paláce obsazovány firmami jak ze střechařského oboru, tak i z oblasti obnovitelných zdrojů. K dnešnímu dni jsou přihlášeny všechny nejvýznamnější firmy z oboru střech.

Na návštěvníky opět čeká bohatý doprovodný program obohacený o téma Fotovoltaika jako nedílná součást obnovitelných zdrojů energie. Pod záštitou České fotovoltaické asociace a garanta - prof. Ing. Vítězslava Bendy, CSc. z ČVUT proběhne na toto téma několik zajímavých přednášek.

Důležitou roli ve střechařském oboru hraje bezpečnost práce, proto jsme do programu zařadili přednášky, které se zaměří na povinnosti projektanta, koordinátora BOZP při řešení bezpečnosti budoucí údržby a na metody a činnosti koordinátora BOZP na staveništi v roce 2011.

   

Pozornost by pak návštěvníci, ale i vystavovatelé měli věnovat diskusnímu fóru s názvem Kulatý stůl, kterého se zúčastní hlavní představitelé firem, které mají největší zastoupení na českém trhu v oblasti střech. Hovořit se bude nejen o aktuálních novinkách a trendech v této oblasti, ale i o vývoji střechařského řemesla do budoucna.

Další zajímavostí pro vystavovatele v rámci doprovodného programu veletrhu je možnost prezentovat své produkty, nejen na stáncích, ale také přímo na semináři zaměřeném na materiály pro zateplování budov. Po úvodní obecné přednášce bude výrobcům a distributorům materiálů pro zateplování vyhrazen prostor pro představení své činnosti a výrobků, aby si posluchač ze semináře odnesl co největší přehled a co nejvíce informací z této oblasti.

Brány 13. ročníku veletrhu Střechy Praha a 7. ročníku výstavy Solar Praha se veřejnosti otevřou ve čtvrtek 27. a zavřou v sobotu 29. ledna 2011, od 900 do 1800 s výjimkou soboty, kdy bude veletrh končit o hodinu dříve.

Doufáme, že si každý vybere z pestré nabídky doprovodných akcí.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Více o veletrhu Střechy Praha a výstavě Solar Praha naleznete na www.strechy-praha.cz.

Střechy Praha s.r.o.
logo Střechy Praha s.r.o.

Pořadatel veletrhu Střechy Praha - střešní krytiny, izolace, střešní okna, doplňky, řemeslo a služby pro stavbu a renovaci střech. V souběhu veletrh Solar Praha (obnovitelné zdroje a úspory energií), veletrh Řemeslo Praha, projekt Purpo Praha ...