Podložky pod koberce

Datum: 23.12.2017 4:42  |  Autor: Jiří Bohatý  |  Organizace: Bopo.cz s.r.o.  |  Firemní zpráva

Podložky pod koberce od společnosti Floorwise vytvoří i z vašeho běžného koberce luxusní podlahu, po které budete chodit jak v peřinkách.

Bopo.cz s.r.o.

tel.:374 144 110
e-mail:
web:www.bopo.cz

Podložky pod koberce

Úspěšně se rozvíjejícím trendem v oblasti podlahářství je pokládka koberců na podložky pomocí napínání. Tato technika se ve světě používá déle než čtyřicet let a u nás se objevila před třemi lety. Jedná se o pokládku koberců na podložky pod koberce od anglické společnosti Floorwise Group Ltd. Podložky pod koberce se vyrábějí z recyklovaných a recyklovatelných materiálů, které vytvářejí ve spojení s kobercem pocit luxusu při chůzi po této podlaze. Podložky od tloušťky 7mm do 11mm vykazují útlum kročejového hluku až 45dB a mají perfektní tepelnou izolaci.

Novinkou způsobu pokládky ve spojení s podložkou pod koberec, je pokládka koberce pomocí napínání na lišty. Obrovskou výhodou je, že se koberec nelepí, ale pouze napíná a je možné koberec jednoduše vyměnit. To se velmi hodí v případě poškození koberce. V hotelích a penzionech je to velmi oblíbený způsob pokládky koberců, protože je zde velké zatížení koberců a je nutné je častěji měnit.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPardubice chtějí regulací zajistit jednotnou architektonickou identitu nové zástavbyPraha chce koupit další pozemek v Písnici pro stavbu metra DSilniční mosty ze dřeva? Proč ne!Stát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korun