Koberce bez alergenů

Datum: 23.11.2017 4:57  |  Autor: Jiří Bohatý  |  Organizace: Bopo.cz s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jsou koberce vhodné pro alergiky? Pokud budete domů pořizovat koberec, měl b to být koberec, který sám o sobě neobsahuje alergeny a má patřičné certifikáty o nezávadnosti.

Bopo.cz s.r.o.

tel.:374 144 110
e-mail:
web:www.bopo.cz

Koberce bez alergenů

V dnešní době se vedou diskuse mezi odborníky v oblasti alergologie, zda je vhodné „sterilní“ prostředí pro alergiky nebo ne. Jsou koberce a textilie vhodné do pokojů, kde žijí alergici? Jsou studie, které tvrdí, že koberce o padesát procent snižují víření prachu s alergeny oproti tvrdým podlahám. Na druhou stranu lékaři varují před použitím koberců. Kde je pravda, se asi jen tak nedozvíme. Použijme tedy „selský“ rozum. Když budeme mít podlahu bez koberce, budeme muset minimálně jednou denně vytírat, abychom zamezili víření prachu. V případě použití koberce budeme muset minimálně jednou týdně vysávat prach kvalitním vysavačem. A když už budeme do pokoje alergika dávat koberec, tak určitě koberec, který sám o sobě neobsahuje alergeny.
Na e-shopu naleznete koberce bez alergenů, které jsou certifikovány německou akreditační komisí TÜV NORD jako koberce vhodné pro alergiky.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo CEMEX
logo LIAPOR
logo KNAUF
logo CEMIX

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží