PVC podlahoviny s filcem

Datum: 30.11.2017 4:48  |  Autor: Jiří Bohatý  |  Organizace: Bopo.cz s.r.o.  |  Firemní zpráva

PVC krytina s textilní rubovou stranou zaručuje podlaze tepelnou a zvukovou izolaci s vysokou rozměrovou stálostí. Ve spojení s PU povrchovou úpravou tvoří ideální krytinu do domácnosti.

Bopo.cz s.r.o.

tel.:374 144 110
e-mail:
web:www.bopo.cz

Na našem trhu se objevují PVC, která jsou na rubové straně opatřena textilní nebo filcovou podložkou. Tyto podlahoviny byly dříve velice oblíbené. V dnešní době přicházejí výrobci standardních PVC krytin s touto nabídkou. Technologie výroby dodává těmto podlahovinám vyšší rozměrovou stálost. Textilie na spodní straně zajišťuje lepší tepelné a hlukové izolační vlastnosti. PVC s textilní nebo filcovou rubovou stranou je možné pouze fixovat oboustrannou lepicí páskou nebo fixačním lepidlem. Tyto krytiny jsou vyráběny v nejvyšší zátěžové třídě 23 pro bytové prostory. Znamená to, že jsou vhodné do kuchyní, obytných prostor i do chodeb s vysokým provozem. Ucelenou nabídku imitace dřeva a mramoru naleznete na e-shopu .

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo CEMEX
logo CEMIX
logo LIAPOR
logo KNAUF

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czRozsah použití tepelného čerpadla a topný systém VI.Potřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITAT