PVC podlahoviny s filcem

Datum: 30.11.2017 4:48  |  Autor: Jiří Bohatý  |  Organizace: Bopo.cz s.r.o.  |  Firemní zpráva

PVC krytina s textilní rubovou stranou zaručuje podlaze tepelnou a zvukovou izolaci s vysokou rozměrovou stálostí. Ve spojení s PU povrchovou úpravou tvoří ideální krytinu do domácnosti.

Bopo.cz s.r.o.

tel.:374 144 110
e-mail:
web:www.bopo.cz

Na našem trhu se objevují PVC, která jsou na rubové straně opatřena textilní nebo filcovou podložkou. Tyto podlahoviny byly dříve velice oblíbené. V dnešní době přicházejí výrobci standardních PVC krytin s touto nabídkou. Technologie výroby dodává těmto podlahovinám vyšší rozměrovou stálost. Textilie na spodní straně zajišťuje lepší tepelné a hlukové izolační vlastnosti. PVC s textilní nebo filcovou rubovou stranou je možné pouze fixovat oboustrannou lepicí páskou nebo fixačním lepidlem. Tyto krytiny jsou vyráběny v nejvyšší zátěžové třídě 23 pro bytové prostory. Znamená to, že jsou vhodné do kuchyní, obytných prostor i do chodeb s vysokým provozem. Ucelenou nabídku imitace dřeva a mramoru naleznete na e-shopu .

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Suché podlahy jsou lehké a přitom účinné

6.8.2018 | Dipl. Ing. Jaroslav Benák, Fermacell GmbH, org. složka
Z hlediska zvukové izolace bojují suché podlahy i dnes proti neoprávněným předsudkům. Menší množství hmoty lze snadno nahradit inteligentní skladbou podlahy. Článek se podrobně zabývá tím, jak správně navrhnout skladbu podlahy s ohledem na zvukovou izolaci.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrchKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Italská vláda plánuje po pádu mostu kontroly staveb v celé zemi