Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová okna PROGRESS s výhodnými balíčky

Mezi přední české výrobce špičkových plastových oken řady PROGRESS patří společnost DAFE-PLAST, která nyní oslovuje investory atraktivní nabídkou speciálních balíčků. O co se jedná?

Pokud si například zákazník objedná do 31. 8. tohoto roku plastová okna PROGRESS v minimálně ceně výrobků 100 tisíc Kč, může získat navíc bez příplatku podkladový profil ULTRAFOAM, který zabezpečí zlepšenou tepelnou izolaci spodní části okna a eliminuje riziko vzniku tepelného mostu. Další možností je dát přednost izolačnímu modulu, který bude v rámci ceny oken vložen do všech rámových profilů a křídel, u kterých není potřeba z důvodů statického namáhání armování. Tuto alternativu lze kombinovat s dalšími bonusy. A do třetice všeho dobrého: jestliže si zákazník objedná okna v ceně přesahující 50 tisíc Kč, může si za symbolickou cenu 1 Kč vybrat k zakoupeným oknům vnitřní parapet v barvě bílé, carera nebo zlatý dub. Prostřednictvím uvedených akčních "balíčků" má nyní zákazník možnost zajímavě vylepšit funkčnost zvolených výrobků.

Dodejme, že okna PROGRESS jsou vyráběna ze speciálního kompozitního materiálu RAU-FIPRO X, který kombinuje PVC a skelná vlákna. Díky tomu se mohou okna PROGRESS pochlubit výjimečnými tepelně-izolačními vlastnostmi, tvarovou stabilitou i v případě skutečně velkých rozměrů a vynikajícím hlukovým útlumem. Okna lze vybavit i bohatým příslušenstvím, jako jsou hliníkové obložky pro zvýraznění designu, nebo integrovaným stínícím systémem PROGRESS ALU SCREEN apod.

Inspirujte se na www.dafe.cz nebo ještě lépe v showroomu firmy DAFE-PLAST u Jihlavy, kde se můžete přesvědčit, jak dokonale propracovaný je nový dekor.

DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.
logo DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.

Společnost DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o. vznikla v roce 1992 a zabývá se výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených fasád a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými ...

 
 
Reklama