Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

--:--

Luxusně vypadající a přitom bezpečné dveře otevřete otiskem prstu

Vstupní dveře do domu vybíráme nejen z pohledu funkce a bezpečnosti, ale také podle jejich estetického vzhledu. Dveře jsou první vizitkou majitele při cestě do objektu.

V nabídce tradičního českého výrobce okenních a dveřních systémů – společnosti DAFE-PLAST jsou nyní vchodové dveře vyrobené z hliníkových profilů Schüco ADS 90.SI. Tyto dveře nejsou jen pouhou ozdobou, i když design (jak je patrné z obrázku) hraje velkou roli, ale skutečně perfektně fungující výplní. Uživateli poskytnou vysokou odolnost proti vniknutí (RC3), zvýšenou těsnost (oceníte zejména při bouřce a průtrži mračen) i zvukovou izolaci.

Dveře jsou oboustranně plošně lícující s bočním světlíkem spojeným s dalším fixním dílem strukturálním rohem, kdy je sklo lepeno na sklo. Fixní díly dveří působí navenek jako bezrámová konstrukce, kdy je sklo zakončeno pouze zasklívací lištou. Praktický je elektromechanický zámek s nerez čtečkou otisků prstu. Díky svým vlastnostem jsou dveře vhodné i pro pasivní a nízkoenergetické domy.

Další informace naleznete na www.dafe.cz

DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.
logo DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.

Společnost DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o. vznikla v roce 1992 a zabývá se výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených fasád a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými ...

 
 
Reklama