Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Izolace, střechy a fasády
Archiv zpráv od 29.12.2020 do 3.3.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

2.3.2021
Merxu s.r.o.

B2B obchodní portál merXu.com nabízí na výběr přes 500.000 produktů od více než tisícovky dodavatelů ze střední a východní Evropy. Firmy a živnostníci na merXu.com najdou produkty z kategorií Stavebniny, Nářadí, Ochranné prostředky, Elektrotechnika a osvětlení, Topení a instalace a dalších.

1.3.2021
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Prozkoumejte kompletní rekonstrukci památkově chráněné secesní fasády u Veletržního paláce v Praze. Specialisté na výškové práce Starwork provedli celou rekonstrukci fasády z lešení.

1.3.2021
Cech pro zateplování budov

Cech zateplování budov ČR, z.s. vydal nová technická pravidla TP CZB 01-2020 - Detaily vnějších tepelněizolačních kontaktních systémů (ETICS). Tato pravidla jsou platná od 15.11.2020.

1.3.2021
Česká komora lehkých obvodových plášťů

Ročenka ČKLOP 2020 je další z řady publikací, které vydává Česká komora lehkých obvodových plášťů. Jedná se o přehled novinek v oblasti norem, předpisů, vyhlášek a směrnic za rok 2020 vztažených k technologii LOP, oken, dveří a fasád.

23.2.2021
Baumit, spol. s r.o.

Bezcementové materiály na bázi přirozeného hydraulického vápna (NHL –Natural Hydraulic Lime) si získávají velkou oblibu nejen v oblasti historických budov a památkové péče, a to zejména díky svému přírodnímu původu, protiplísňovým účinkům, dobrému odvodu vzdušné vlhkosti z konstrukce a stálým vlastnostem i ve vlhkém prostředí.

22.2.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

RÁDCE je stavební veřejností a trhem již osvědčená příručka. Za 17. ročníkem této unikátní publikace pro stavebníky stojí opět Weber.

16.2.2021
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Sněhová nadílka, která zasypala Prahu, by neměla zaskočit majitele budov, nemovitostí, bytových a rodinných domů. Ti jsou zodpovědní za škody spáchané padajícím sněhem ze střech.

9.2.2021
Baumit, spol. s r.o.

Nový ročník vzdělávacího programu Baumit Akademie se nezadržitelně blíží. Již tradičně bohatý obsah jednotlivých prezentací představuje Ing. arch. Karel Kladívko, projektový specialista společnosti Baumit.

8.2.2021
Lindab Sales CZ s.r.o.

Expanze Lindabu v ČR: veškeré služby obchodních jednotek pro tuzemský trh přesouvá Lindab do nových prostor v průmyslové zóně Panattoni Park Prague v Pavlově , nedaleko stávajícího areálu v Ruzyni.

20.1.2021
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Starwork se specializují na výškové práce a rekonstrukce památkově chráněných bytových domů a vil. Jednou z vydařených rekonstrukcí je rekonstrukce památkově chráněné vily Kamila.

19.1.2021
Wienerberger s.r.o.

Broušená soklová cihla tloušťky 440 mm – již od 1. ledna 2021 rozšiřuje dosavadní sortiment speciálních soklových cihel komplexního cihelného systému Porotherm společnosti Wienerberger. Současně doplňuje unikátní řadu Porotherm T Profi, což jsou cihly plněné minerální vatou.

11.1.2021
Střechy Praha s.r.o.

Veletrh Střechy Praha se ve své tradiční podobě vzhledem k pandemii nemůže uskutečnit. Proto jsme připravili platformu, která zprostředkuje kontakt mezi vystavovateli a návštěvníky v ONLINE prostředí.

29.12.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Bez energií se dnes neobejdeme. Tepelné ztráty mohou přitom značně zatížit rodinný rozpočet. Snížit výdaje za energie je možné díky kvalitní izolaci. Efektivní ochranu před chladem a v létě naopak před horkem nabízí například minerální vata.

29.12.2020
INSOWOOL s.r.o.

Desky Pavatex se od roku 2013, kdy jsou dostupné na našem trhu, objevují na zajímavých rekonstrukcích. Mnohé objekty mají počátek existence v minulých staletích. Za všechny jmenujme Hájčí dvorec.

29.12.2020
Baumit, spol. s r.o.

Srdečně Vás zveme na každoroční vzdělávací setkání, které pro Vás tentokrát připravujeme ve zcela novém formátu. Přednášky, videa, rozhovory a vše, co z klasických akademií znáte, můžete tentokrát zažít zcela jinak – pohodlně ze svých domovů či kanceláří.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama