Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Izolace, střechy a fasády
Archiv zpráv od 11.6.2021 do 17.8.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

17.8.2021
Sdružení EPS ČR

Pořídili jste si někdy novou pračku, televizi či jiný elektrospotřebič? Potom jste se určitě setkali s pěnovým polystyrenem. Drtivá většina bílého zboží se totiž standardně balí právě do obalů z expandovaného pěnového polystyrenu (zkráceně EPS). Obal se stává odpadem prakticky okamžitě.

8.8.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Jsou také skvělým nástrojem v boji s nepřáteli vašich dřevěných konstrukcí – tedy s dřevokaznými houbami a hmyzem. Všichni tito škůdci nemají proti působení mikrovln žádnou šanci.

5.8.2021
INSOWOOL s.r.o.

Dřívější půdy bytových domů v Praze se proměňují v moderní, a také luxusní bydlení. Jedna z několika akcí, která proběhla v posledním době, jsou loftové byty v pražských Vinohradech.

30.7.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Pro dřevo zabudované ve vlhkém zdivu představují největší nebezpečí škůdci z řad dřevokazných hub.

29.7.2021
SATJAM s.r.o.

Společnost SATJAM, s.r.o., opět potvrdila svou exkluzivitu a důvěryhodnost, a to ziskem nejvyššího stupně certifikátu AAA.

19.7.2021
CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.

18.7.2021
Metrostav a.s.

Největší česká stavební firma Metrostav obnovuje mateřskou školku v obci Hrušky na Břeclavsku. Již týden po řádění tornáda proběhla pasportizace skutečného stavu a na začátku července dorazila na místo parta stavbařů s několika červenými buňkami a strojním vybavením.

13.7.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Životodárná voda je sice nezbytná pro náš organismus, stavbám ale spíše škodí. Nasáknuté zdivo nebo voda zateklá do konstrukce podlahy je velmi nepříjemným problémem. Začínají se tvořit plísně, rosí se okna, stavba podivně zapáchá, nábytek je vlhký. V takovém místě nelze žít.

5.7.2021
Cech pro zateplování budov

5th European ETICS Forum se bude konat formou on-line konference a bude 16. září 2021 v době od 14.00 do 16.30. Účast na konferenci bude bezplatná.

4.7.2021
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Střechy pokryté rostlinami vytváří v husté zástavbě měst svěží oázy. Majitelé domů ocení ale i jejich praktické vlastnosti. Střecha Urbanscape od společnosti Knauf Insulation totiž pozitivně ovlivňuje životnost konstrukce.

27.6.2021
Wienerberger s.r.o.

Společnost Wienerberger už dvanáct let realizuje „Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty třetích a čtvrtých ročníků středních škol stavebních. O soutěž je mezi nimi každoročně velký zájem, který nesnížila ani nepříznivá situace spojená s koronavirovou krizí. To potvrdil i letošní, již 12. ročník soutěže, do kterého se přihlásilo 144 studentů z 21 škol z celé republiky.

21.6.2021
Cech pro zateplování budov, z.s.

Cech zateplování budov ČR, z.s. aktualizoval výpočtový program pro stanovení počtu hmoždinek v ETICS. Aktualizace programu vyplynula z vydání nového znění ČSN 73 2902:2020

11.6.2021
CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Každý ví, že čas jsou peníze a v podnikání to platí dvojnásob. Proč si tedy neulehčit práci s profesionálními nátěry Rust-Oleum, díky kterým snížíte náklady na práci během údržby a renovace povrchů?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama