Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Izolace, střechy a fasády
Archiv zpráv od 24.5.2022 do 16.7.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

14.7.2022
Schöck-Wittek s.r.o.

Uživatelům metody BIM poskytujeme výkonné knihovny produktů CAD / BIM k projektování digitálních modelů budov. Produkty společnosti Schöck jsou k dispozici pro řadu běžných systémů CAD a BIM.

13.7.2022
David Mitrenga

Prozkoumejte několik tipů na rekonstrukci historických fasád týmu Starwork, profesionálů na rekonstrukci památkově chráněných budov a historických fasád v památkově chráněných zónách.

5.7.2022
Martin Knittich

Markýza je vhodná pro účinné zastínění předzahrádek, výkladních skříní nebo teras. Vybrat si můžete z několika typů, velikostí a spousty barevných kombinací.

29.6.2022
STAVOBLOCK system, s.r.o.

Když se na přelomu tisíciletí začaly měnit požadavky na tepelně technickou odolnost plášťů budov, nastal boom zateplování.

28.6.2022
Martin Knittich

Přemýšlíte o tom, jak nejlépe poskytnout v horkých letních dnech příjemný stín a tak zpříjemnit posezení na čerstvém vzduchu? Máme jedno praktické řešení.

21.6.2022
Martin Knittich

K domu jednoznačně patří zahrada a kout se stolem a židlemi. Jenže, jde to i lépe. Pomocí hezké pergoly získáte kvalitní posezení a nové možnosti trávení času na zahradě.

14.6.2022
MK Rolety

Jak nejlépe se bránit slunečním paprskům, než když si pořídíte kvalitní stínění. Ani v tomto směru výrobci nelení a tak je v nabídce poměrně dost velká škála produktů.

13.6.2022
Maron CZ s.r.o.

I markýzou můžeme zastínit poměrně velký prostor. Maron nabízí markýzy od belgického výrobce Harol, které vydrží 15 i více let. Máme to ověřené. Stačí vyměnit látku po 10 letech a markýza slouží dál.

12.6.2022
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Střechy pokryté rostlinami zažívají v posledních letech boom. Oproti dřívějšímu období, kdy jsme je mohli vídat téměř výhradně jen na administrativních budovách ve větších městech, se zelený střešní trend rozšířil i na tradiční rodinné domy, či dokonce garáže.

11.6.2022
Merxu s.r.o.

Vše je dražší a bude se dál zdražovat. Existuje však možnost, jak nakupovat opravdu výhodně. Materiál a vybavení jsou totiž levnější, než si myslíte.Pokud změníte své zvyky a začnete nakupovat materiál online na mezinárodním tržišti pro firmy.

6.6.2022
BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o.

Vegetační střechy přinášejí kousek přírody zpět tam, kde zeleň ustupuje rozvoji. Majitelům a uživatelům budov poskytují mnoho výhod a odborníci z BMI Icopal a BMI Vedag jsou připraveni pomoci s návrhem skladby těchto plochých střech.

6.6.2022
MK Rolety

Přestože se markýza může zdát jako složitá konstrukce, její použití je snadné. Elektronicky ovládaná střecha se po stisknutí příslušného tlačítka sama rozloží.

Etex dokončuje svou akvizici společnosti URSA, foto URSA
4.6.2022
URSA CZ s.r.o.

Přidáním odborných znalostí URSA v oblasti izolačních řešení se zvyšuje schopnost Etex poskytovat zákazníkům systémy a řešení, která splňují výzvy dnešních a budoucích staveb.

2.6.2022
PAMA, a.s.

Mezi naše reference patří realizace haly o celkové ploše 6 500 m2 pro DEKtrade ve Žďáru nad Sázavou. Pokládka nosného střešního trapézu a opláštění administrativní a skladovací budovy včetně mezistřešního žlabu terminálu.

31.5.2022
Foukaná vata - Michal Došek

Víte, že střechou utíká 25–30 % tepla? Pokud se rozhodnete pro izolaci foukanou minerální vatou, ušetříte na energiích za vytápění a v létě za klimatizaci.

24.5.2022
MK Rolety

Nová Terasová markýza PERGOLINO P3600 od společnosti STOBAG je ideální ochrana před sluncem a nabízí další venkovní prostor s velkou stínící plochou.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama