Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Izolace, střechy a fasády
Archiv zpráv od 6.8.2020 do 1.10.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

1.10.2020
INSOWOOL s.r.o.

Majitelé nových i rekonstruovaných zděných staveb mají někdy požadavek na zateplení objektu přírodními materiály. Certifikované souvrství DIFFUSHEET K nabízí řešení s dřevovláknitými deskami PAVATEX.

24.9.2020
Wienerberger s.r.o.

Pozitivní a velmi nadějnou vyhlídku do budoucna ukázal 11. ročník studentské Soutěže o nejlepší projekt společnosti Wienerberger s.r.o. Porota zasedla 27. srpna nad projekty studentů středních stavebních škol, vybrala nejlepší projekty v kategoriích Projekt rodinného domu a Projekt občanské a bytové stavby a shledala vysokou úroveň soutěžních prací.

23.9.2020
AQ PUMPY, s.r.o.

Vysokotlaký čistič CUBE 1250bar je profesionální zařízení pro tryskání vysokotlakým vodním paprskem od českého výrobce AQ PUMPY, s.r.o. Hlavní předností je výkon, jednoduché ovládání a bezpečnost.

23.9.2020
Ing. Jan Hrdlička - Fasádní servis

Chcete si nechat umýt fasádu a firma vám tvrdí, že už si nutně musíte nechat udělat fasádu novou? Ve většině takových případů to však není potřeba.

20.9.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Při objednání níže uvedených výrobků, s dodáním na jedno prodejní místo, obdržíte sportovní kameru. Akce trvá od 16. 9. do 16. 10. 2020.

18.9.2020
SATJAM s.r.o.

Přinášíme Vám nejnovější informace ohledně cenových akcí, nového sortimentu a dalších novinek od společnosti SATJAM.

17.9.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Přemýšleli jste, jak zvolit tloušťku izolace do stropu pod nevytápěnou půdou? Je strop, který chcete zateplit, nějak specificky řešený s ohledem na povahu místnosti? Správné navržení a provedení stropních konstrukcí je častým zdrojem dotazů.

14.9.2020

Novým předsedou České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) se stal Robert Špalek. Ve funkci vystřídal Pavla Křečka, který ji vykonával nepřetržitě od roku 2008.

13.9.2020
Baumit, spol. s r.o.

Navštivte nás na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH od 22. do 26. září ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Expozici Baumit najdete v hale 1, ve stánku č. 1H045.

9.9.2020
Střechy Praha s.r.o.

23. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, společně s veletrhy SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA se uskuteční v tradičním termínu na počátku února, konkrétně 4. až 6. února 2021 na výstavišti v Praze Letňanech.

9.9.2020
Ing. Jan Hrdlička - Fasádní servis

Při pohledu na fasádu vašeho domu vás přepadají obavy, že „její čas se už nachýlil“ a vy budete muset investovat do nové? Možná se obáváte zbytečně.

8.9.2020
AZ Promo s.r.o.

Dovolujeme si Vás pozvat na cyklus seminářů se společností Prefa Aluminiumprodukte se zaměřením na střešní a fasádní systémy. První akce proběhne v Praze 16.9. v Comfort Hotelu Prague City East.

8.9.2020
ST Alternative Energy, s.r.o.

Kdo staví nebo uvažuje o rekonstrukci střechy, zároveň často přemýšlí o fotovoltaice. Málokdo ale ví, že existuje řešení, které v sobě spojuje fotovoltaiku a střešní krytinu.

3.9.2020
INSOWOOL s.r.o.

Rekonstrukce zateplení podkroví s požadavkem nezasahovat do interiéru se obvykle spojuje s výměnou střešní krytiny. Zároveň přidáváme nadkrokevní izolaci ke zlepšení užitných vlastností.

2.9.2020
Ruukki CZ s.r.o.

V České republice stojí velké množství jednoduchých rezidenčních budov takzvaných bytových domů nebo lidově bytovek, které působí na první pohled často velmi stroze, nezajímavě. Jako by měly sloužit čistě účelově k přebývání nikoli bydlení.

27.8.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Funkcionalistická vila Tonička, galerie DOX, nemocnice v Uherském Hradišti nebo Zoo ve Dvoře Králové – všechny mají společnou jednu věc. Je pro ně důležitá izolace. Volí řešení, která snižují náklady na údržbu budovy, zvyšují pohodlí obyvatel a nemají negativní dopad na životní prostředí. Pro zateplení si vybraly minerální vlnu.

26.8.2020
Guardian

Jen málo architektů je omezeno svou představivostí, nicméně mnozí jsou limitování stavebními materiály, se kterými pracují. Pokud jde o skleněné fasády a zejména oblouková skla, tato omezení se naštěstí začínají uvolňovat.

21.8.2020
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Vzhledem k tomu, že se jedná o památkově chráněný objekt, postavený na přelomu 19. a 20. století, bylo výchozím úkolem celého projektu zachovat původní charakter budovy. Budova vyhlášené vídeňské kavárny Café Korb se chlubí novou falcovanou střešní krytinou PREFA ve zlaté barvě.

13.8.2020
INSOWOOL s.r.o.

Často se setkáváme s rekonstrukcí podkroví a nových půdních vestaveb, kde je buď původní, nebo nová střešní krytina. Tepelné izolace PAVATEX se vkládají mezi a pod krokve z interiérové strany.

11.8.2020
Nadace Partnerství

4. srpna začalo veřejné hlasování o nejlepší nápad, jak připravit česká města a krajinu na projevy změn klimatu, jako sucho, vedra nebo přívalové deště. Až do konce září tak mohou lidé vybírat z jedenadvaceti nejlepších českých projektů ozeleňování budov, ochlazování městských ulic nebo navracení vody do krajiny, které reagují na současné problémy změny klimatu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama