Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Izolace, střechy a fasády
Archiv zpráv od 30.5.2020 do 22.7.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

22.7.2020
Schöck-Wittek s.r.o.

Proklepneme novinky, výhody a často se opakující chyby. Firma Schöck - Wittek s.r.o. Vás zve k účasti na firemním celodenním školení sortimentu a užívání návrhového software s možností konzultací s produktovými manažery z Německa a Rakouska.

21.7.2020
Baumit, spol. s r.o.

Kouzlo těchto lázní, které se u svých pacientů zaměřují na léčení pohybového ústrojí, spočívá ve využívání zvláštního druhu rašeliny. Dnešní formy lázeňské zdravotní rehabilitace však kladou stále větší důraz na potřebu tzv. celostního léčení.

7.7.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Léto je ideální dobou pro zahájení výstavby nebo rekonstrukce. Ať již se jedná o stavební práce s různými druhy štuků, jádrových omítek, lepidel, nebo podlahových hmot.

26.6.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Požární bezpečnost staveb je u konstrukcí suché výstavby Rigips klíčová, proto jí věnujeme maximální a soustavnou pozornost a pravidelně aktualizujeme údaje k jednotlivým požárním konstrukcím.

26.6.2020
URSA CZ s.r.o.

Na Světový den životního prostředí, který lidé oslavili 5. června, byl spuštěn web GlobálníZateplování.cz. Jeho cílem je odlehčenou i naučnou formou informovat o problematice zateplování domů.

24.6.2020
SATJAM s.r.o.

Oblíbili jste si práci s plechovými krytinami SATJAM? Od teď máte k radosti o důvod víc, montáž doplňkových prvků na střechu je totiž výrazně jednodušší díky prvkům SATJAM Protect Premium.

24.6.2020
Sdružení EPS ČR

V roce 2019 zaznamenalo české stavebnictví nárůst skoro o 3 %. Po rekordním roce 2008 to byl tak druhý nejúspěšnější rok, co do objemu stavebních prací. Vysokému číslu pomohlo i častější zateplování budov dáno novými požadavky na energetickou náročnost budov, kvůli snižování emisí CO2. Díky těmto faktorům se zvýšila spotřeba pěnového polystyrenu za minulý rok o 1,3 %.

22.6.2020
Profibau CZ s.r.o.

Novostavba rodinného domu, na kterou investor zvolil zateplení minerální vatou se silikonovou omítkou K 2 mm.

17.6.2020
Sdružení EPS ČR

Několik posledních roků dosahovaly letní teploty rekordních výšek. Extrémní letní sezony budou podle odborníků do budoucna pravidlem. Správná izolace domů a bytů pomáhá udržet v obydlích tepelný komfort, který dá odpočinout lidskému organismu od úmorného vedra. Správné zateplení pomůže i peněženkám spotřebitelů. Ročně mohou ušetřit až desetitisíce.

17.6.2020
Guardian

Podle nejnovějšího výzkumu zadaného obchodní asociací “Glass for Europe” by evropské budovy spotřebovaly o 30 % méně energie, pokud by byly zaskleny vysoce výkonným sklem. Vysoce selektivní a tepelně izolační sklo je v již v portfoliu společnosti Guardian a široce se používá v moderních energeticky úsporných budovách.

15.6.2020
Profibau CZ s.r.o.

Zateplení budov má sloužit svým účelům na řadu desítek let, a proto je velice důležité být obezřetný při výběru druhu izolace. Je zapotřebí brát v potaz druh zdiva, lokální podmínky, také naše potřeby

12.6.2020
Baumit, spol. s r.o.

Je určena pro všechny, kteří si chtějí opravit fasádu poškozenou trhlinami, sjednotit staré a nové omítkové systémy či lepit a stěrkovat tepelněizolační desky.

12.6.2020
Sdružení EPS ČR

Podle zkušeností prodejců spotřeba EPS výrazně stoupá na podzim, kdy se většina snaží stihnout zateplit ještě před zimou.Odborníci však potvrzují-nejvhodnějším obdobím pro zateplování je jaro a léto

8.6.2020
Profibau CZ s.r.o.

Zateplení fasády je jednou z možností jak ušetřit náklady na vytápění. Ušetří vám peníze, eliminuje hluk z okolí a vyřešíte problém s vlhkými zdmi.

Nový komletní ceník výrobků Lindab Profil
3.6.2020
Lindab střešní krytiny

V ceníku je kompletní přehled prvků střešních, okapových a konstrukčních systémů, barevný sortiment, informace o dostupnosti výrobků a možné kombinace typu výrobku a povrchové úpravy.

Více výhod sběrného kotlíku Lindab VATKR
30.5.2020
Lindab střešní krytiny

Novinka vhodná pro zvýšení kapacity odvodňovacího systému při silných deštích, jako atikový kotlík, dilatační prvek žlabů a umožňuje odvést vodu z více střešních ploch najednou.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama