Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Klasická střešní krytina na vyšší vlně

Tradiční výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki pokračuje v rozšiřování svého portfo-lia. V těchto dnech zařadil finský výrobce také na českém trhu do nabídky provedení Monterrey Grand, která se od původní Monterrey liší vyšší vlnou profilu.

Tento nový model není prvním v nabídce Ruukki, u kterého byla vlna zvýšena. Již dříve získala podobnou úpravu Decorrey Grand. Oblíbená krytina vychází vstříc poptávce po pestřejším výběru variací krytin a jejich barevných provedení.

Monterrey patří k nejpopulárnějším krytinám na českém trhu a nyní ji Ruukki nabízí také v provedení Grand. Její design navazuje na tradici pálených tašek s vyšší vlnou než u dosavadní Monterrey.

“Monterrey Grand otevírá širší výběr pro všechny, kteří uvažují o velkoformátové krytině ve vyjímečném, elegantním provedení Monterrey. Začátek plechů je vyříznutý po vlně, což přispívá ke klidnému ucele-nému dojmu a vzhledu hrany střechy,” popisuje marketingový specialista Ruukki, Jan Hála.

Specifickým rysem Monterrey Grand je kromě vyšší vlny klasického formátu také zahnutí plechu na okraji střechy. Výhodou této velkoformátové krytiny je pestrý výběr barevných provedení.

Monterrrey Grand si můžete zvolit ze sedmi nejpopulárnějších barev. Osobitý vzhled můžete umocnit také volbou různých verzí povrchové úpravy. Ta je k dispozici s lesklým, nebo matným povrchem.

Ruukki Monterrey Grand se hodí k rozmanitým typům domů, což z ní spolu s dalšími vlastnostmi dělá jeden z nejoblíbenějších modelů Ruukki. Krytina Monterrey Grand je k dispozici ve třídách kvality Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 a Ruukki 30.

Toto nové provedení se hodí pro rodinné, řadové i vícegenerační budovy.

 
 
Reklama