Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ruukki Classic - montážní video

Datum: 30.11.2018 02:00  |  Organizace: Ruukki CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Ruukki Classic v embossované variantě a jeho montáž zachycená včetně hlavních kroků, jako je např. laťování, pokládka fólie, úžlabí, okapů a další.

Ruukki CZ s.r.o.
Pekařská 695/10a
155 00 Praha 5

tel.: +420 2 5731 1040

web:www.ruukki.com

Embossed

Je speciální povrchová úprava s hi-tech přidanou hodnotou nyní nově ke všem povrchovým úpravám krytin Classic. Střeše dodává luxusní, nadčasový a elegantní vzhled při zachování špičkové kvality a odolnosti. Tato reliéfní povrchová úprava dodává novým střechám prémiový a současně svěží a stylový vzhled.

Reliéf zvyšuje tuhost a vytváří rovný a plochý profil. Další novinkou zvyšující užitnou hodnotu je účinná antikondenzační a protihluková vrstva, která ještě více zvýší komfort vašeho bydlení především u obývaných podkrovních prostor.

V současnosti se dodává pouze u profilu Classic a byla navržena pro jedince, kteří vyžadují skutečně jen ty nejlepší střechy. Záruka na krytiny s povrchovou úpravou Embossed se řídí podle třídy záruky (Ruukki 50 plus/Ruukki 40).


Možnost embossování pro krytiny Classic byla navržena pro jedince, kteří vyžadují skutečně jen ty nejlepší střechy. Veškeré přednosti krytin Classic, jako je nadčasový, elegantní vzhled nebo špičková kvalita a odolnost, najdete právě zde.

Povrchová úprava Embossed dodává novým střechám Classic originální a stylový vzhled. Reliéf zvyšuje tuhost a vytváří rovný a plochý profil. Možná je také dodatečná antikondenzační protihluková vrstva, která ještě více zvýší komfort vašeho bydlení.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Střešní světlíky – analýzy hydroizolačních poruch

27.12.2018 | Ing. Petr Kapička, A.W.A.L., expertní a projekční kancelář
Prosklené konstrukce ve střešních konstrukcích mají specifické nároky na provedení pro zajištění vodotěsné funkce střešního pláště, do kterého jsou vsazeny. Opomenutí či nedodržení těchto pravidel vede ke snížení až ztrátě vodotěsné funkce a zátokům do interiéru. Tento příspěvek se věnuje analýzám poruch střešních světlíků.

Čtvrtý ročník semináře Příběhy domů 2019

24.12. 01:00   Letošní ročník je zaměřen na téma stavebnictví a klimatické změny. Jde o jedinečnou příležitost setkání s českými slovenskými špičkami v oboru. Uskuteční se ve dnech 5. až 7. 4. 2018. více >>>
Ing. Oldřich Pozdílek (Kingspan izolace) v rozhovoru pro TZB-info

ROZHOVOR: Tepelná izolace z fenolické pěny Kooltherm®

20.12.2018 | redakce
Ing. Oldřich Pozdílek ze společnosti Kingspan Izolace vysvětluje vlastnosti tepelné izolace na bázi fenolické pěny značky Kooltherm®. Rozhovor o tepelnětechnických, mechanických a požárních vlastnostech izolace poskytl redakci TZB-info v přímém přenosu na veletrhu For Arch 2018.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila