Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ruukki Classic - montážní video

Datum: 30.11.2018 02:00  |  Organizace: Ruukki CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Ruukki Classic v embossované variantě a jeho montáž zachycená včetně hlavních kroků, jako je např. laťování, pokládka fólie, úžlabí, okapů a další.

Ruukki CZ s.r.o.
Pekařská 695/10a
155 00 Praha 5

tel.: +420 2 5731 1040

web:www.ruukki.com

Embossed

Je speciální povrchová úprava s hi-tech přidanou hodnotou nyní nově ke všem povrchovým úpravám krytin Classic. Střeše dodává luxusní, nadčasový a elegantní vzhled při zachování špičkové kvality a odolnosti. Tato reliéfní povrchová úprava dodává novým střechám prémiový a současně svěží a stylový vzhled.

Reliéf zvyšuje tuhost a vytváří rovný a plochý profil. Další novinkou zvyšující užitnou hodnotu je účinná antikondenzační a protihluková vrstva, která ještě více zvýší komfort vašeho bydlení především u obývaných podkrovních prostor.

V současnosti se dodává pouze u profilu Classic a byla navržena pro jedince, kteří vyžadují skutečně jen ty nejlepší střechy. Záruka na krytiny s povrchovou úpravou Embossed se řídí podle třídy záruky (Ruukki 50 plus/Ruukki 40).


Možnost embossování pro krytiny Classic byla navržena pro jedince, kteří vyžadují skutečně jen ty nejlepší střechy. Veškeré přednosti krytin Classic, jako je nadčasový, elegantní vzhled nebo špičková kvalita a odolnost, najdete právě zde.

Povrchová úprava Embossed dodává novým střechám Classic originální a stylový vzhled. Reliéf zvyšuje tuhost a vytváří rovný a plochý profil. Možná je také dodatečná antikondenzační protihluková vrstva, která ještě více zvýší komfort vašeho bydlení.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

© cherokee4 - Fotolia.com

Nová směrnice pro navrhování ochrany staveb před vodou

25.4.2019 | Ing. Luboš Káně, Ph.D., technický ředitel DEK a.s. Praha, předseda České Hydroizolační společnosti ČSSI
Článek informuje o jedné ze směrnic vydávaných Českou hydroizolační společností Českého svazu stavebních inženýrů (ČHIS). Směrnice ČHIS 01 obsahuje zásady správného návrhu spolehlivé ochrany staveb před nežádoucím působením vody a vlhkosti a doporučenou metodiku pro navrhování a posuzování hydroizolačních konstrukcí podle spolehlivosti.

Využití vakuových izolací při sanacích problematických detailů stavebních konstrukcí

11.3.2019 | Ing. Vítězslav Novák, doc. Ing. Jiří Zach, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technologie stavebních hmot a dílců, Ing. Jan Plachý, Ph.D., Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Katedra stavebnictví
Při výstavbě i rekonstrukci se velmi často setkáváme z tepelnětechnického hlediska s problematickými detaily. Při řešení těchto detailů jsme velmi často limitováni maximální možnou tloušťkou tepelné izolace. V těchto detailech se nabízí využití tzv. superizolačních materiálů, tedy materiálů, které dosahují velmi nízkých hodnot součinitele tepelné vodivosti. Příspěvek je zaměřen na využití těchto superizolačních materiálů při sanaci tepelných mostů vznikajících v oblasti ostění výplní otvorů.

Bohumínský ROCKWOOL přispívá ke zlepšení kvality ovzduší v regionu

28.2.2019 | Ing. Halina Kučerová
Na podzim loňského roku spustil výrobce tepelných izolací zkušební provoz recyklační linky pro zpětné využití kamenné vlny. Díky tomu projede městem o 1 800 kamiónů méně. A hned v lednu letošního roku uzavřel ROCKWOOL s Moravskoslezským krajem dobrovolnou dohodu, která přispěje k dalšímu zlepšení kvality ovzduší v regionu.

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila