Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ruukki Classic - montážní video

Datum: 30.11.2018 02:00  |  Organizace: Ruukki CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Ruukki Classic v embossované variantě a jeho montáž zachycená včetně hlavních kroků, jako je např. laťování, pokládka fólie, úžlabí, okapů a další.

Ruukki CZ s.r.o.
Pekařská 695/10a
155 00 Praha 5

tel.: +420 2 5731 1040

web:www.ruukki.com

Embossed

Je speciální povrchová úprava s hi-tech přidanou hodnotou nyní nově ke všem povrchovým úpravám krytin Classic. Střeše dodává luxusní, nadčasový a elegantní vzhled při zachování špičkové kvality a odolnosti. Tato reliéfní povrchová úprava dodává novým střechám prémiový a současně svěží a stylový vzhled.

Reliéf zvyšuje tuhost a vytváří rovný a plochý profil. Další novinkou zvyšující užitnou hodnotu je účinná antikondenzační a protihluková vrstva, která ještě více zvýší komfort vašeho bydlení především u obývaných podkrovních prostor.

V současnosti se dodává pouze u profilu Classic a byla navržena pro jedince, kteří vyžadují skutečně jen ty nejlepší střechy. Záruka na krytiny s povrchovou úpravou Embossed se řídí podle třídy záruky (Ruukki 50 plus/Ruukki 40).


Možnost embossování pro krytiny Classic byla navržena pro jedince, kteří vyžadují skutečně jen ty nejlepší střechy. Veškeré přednosti krytin Classic, jako je nadčasový, elegantní vzhled nebo špičková kvalita a odolnost, najdete právě zde.

Povrchová úprava Embossed dodává novým střechám Classic originální a stylový vzhled. Reliéf zvyšuje tuhost a vytváří rovný a plochý profil. Možná je také dodatečná antikondenzační protihluková vrstva, která ještě více zvýší komfort vašeho bydlení.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Hydroizolace spodní stavby domu © cherokee4 - Fotolia.com

Hydroizolace spodní stavby je stále podceňovaný obor

14.12.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Hydroizolace spodní stavby je specifická obtížnou přístupností a opravitelností po dokončení stavby. Z tohoto důvodu jsou kladeny extrémní nároky na její kvalitní návrh a provedení. Současný stav navrhování a provádění hydroizolace spodní stavby budov řešila stejnojmenná konference, která proběhla 8. listopadu 2018 v Bratislavě.

Testování hydroizolačních infuzních gelů in-situ

6.10.2018 | Ing. Jindřich Melichar, prof. Ing. Rostislav Drochytka MBA, DrSc.,, VUT FAST Brno
Metoda aplikace hydroizolačních infuzních clon je v případě rekonstrukcí budov ideálním řešením. Jediným zásahem do struktury budovy je vytvoření horizontální linie vrtů v místě, kde je požadováno vytvoření clony, a tedy zamezení vzlínání vlhkosti. V rámci volby nejvhodnějšího postupu sanace musí být vybrán vhodný infuzní gel, u kterého dochází k maximální penetraci při vlhkosti daného materiálu. Testováním hydroizolačních infuzních gelů hledáme nejlepší řešení pro praxi.
keramo-betonové panely Heluz

Redakční návštěva: Montáž těžkých střešních keramo-betonových panelů HELUZ

6.9.2018 | Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Přinášíme Vám reportáž z provádění těžké střechy z keramo-betonových panelů. Rodinný dům, který jsme navštívili s kamerou, se realizuje v systému HELUZ. Obvodové stěny jsou vyzděny z plněných cihel HELUZ Family 2in1, prováděly se příčky z bloků HELUZ Aku kompakt 21 broušená.

Hospodaření s dešťovými vodami a adaptační opatření na změnu klimatu v Kodani a Hamburku

23.8.2018 | Dr. Ing. Ivana Kabelková
Záměrem Hamburku je během 10 let vybudovat zelené střechy o celkové rozloze 100 ha pro prostorově úsporné oddechové zóny, zvýšení retence dešťové vody, zvýšení biodiverzity, omezení dopadů extrémních teplot a přispění k čistotě ovzduší. Cílem Plánu adaptace na klimatickou změnu v Kodani je (mimo jiné) řešit jak záplavy od moře, tak z dešťů.

Detail rohového kotvení membránových konstrukcí

2.7.2018 | Ing. Jan Vecko, ATELIER SMA, Studio membránové architektury
Článek řeší problematiku návrhu rohového kotvení membránových konstrukcí, využívající pro vnesení vnitřního předpětí obvodová lana. Správný návrh rohového kotvení je zásadní pro funkčnost celé membránové konstrukce, a musí být vždy navržen s ohledem na dva základní kritéria. Jedná se o montážní proces, kdy se pomocí rektifikačních prvků vnáší do celé konstrukce potřebné předpětí a dále se jedná o poinstalační statickou funkci, kdy jsou do nosné konstrukce distribuovány tahové síly od předpětí a zejména zatížení konstrukce.

Témata 2018

technická podpora výrobců

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila