Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Společnost Guardian Glass představuje digitální verzi své příručky GlassTime

Společnost Guardian Glass spustila digitální verzi své oblíbené příručky GlassTime, která je vynikajícím nástrojem pro architekty, zpracovatele skla a dodavatele lehkých obvodových plášťů.

Coby technická příručka a encyklopedie skla slouží GlassTime jako ideální online referenční zdroj pro komunitu zabývající se sklem. Oproti dosavadní online verzi je nová digitální verze interaktivní, přehlednější a obsažené informace je možné dle potřeby aktualizovat. Obsah připravují odborníci společnosti Guardian Glass s využitím neocenitelné zpětné vazby zákazníků a dalších hráčů na trhu se sklem.

Příručka obsahuje cenné informace na všech úrovních odbornosti a naleznete v ní informace o vlastnostech a výhodách skla, jeho druzích a využití, stejně jako o způsobech jeho výroby. Součástí jsou také informace o normách pojednávajících o skle a doporučení ohledně zpracování skla a jeho využití ve stavbách a domovech.

Každou stránku online příručky lze vytisknout, uložit jako soubor PDF nebo sdílet s kolegy prostřednictvím e-mailu. Uživatelé mají snadný přístup k relevantním stránkám produktů společnosti Guardian Glass s možností vyhledávání pomocí klíčových slov a využívání užitečných online kalkulačních nástrojů, jako je „Glass Analytics“. Pokud uživatelé chtějí požádat o vzorek produktu, potřebují technickou podporu nebo radu o konkrétním projektu, stačí jen několik kliknutí.

Guus Boekhoudt, místopředseda společnosti Guardian Glass v Evropě, Rusku a Asii a ředitel společnosti Guardian Europe, uvedl: „Spuštěním digitální verze příručky GlassTime nabídla společnost Guardian Glass tu nejlepší databázi informací o skle. Chceme se podělit o své odborné znalosti a zpřístupnit je našim uživatelům, ať už je potřebují kdekoli a kdykoli.“

Guardian
logo Guardian

Sklo firmy Guardian zdobí výjimečné stavby, včetně nejvyšší budovy světa Burj Chalífa, inspiruje design hledící do budoucna a renomovaní světoví architekti je používají k vytváření ikonických staveb.

 
 
Reklama