Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Podlaha, která izoluje? To není trik.

Rádi byste izolovali svůj stop, ale nemáte k tomu ty správné podmínky. Ani dutinu ani vazníkový strop. A kdo říká, že nemáte? Společnost IP Polná, která je lídrem na trhu nabízí snadné a rychlé řešení.Stropní systém MAGMARELAX® je ideálním způsobem izolace podlahy na půdách rodinných domků i obytných domů, kde není dutina. Jde o variabilní konstrukci, tvořící novou rovnou podlahu. Ta je vysoce únosná, a lze ji využívat bez velkých omezení.
Podlaha se skládá z nášlapné vrstvy z OSB desek na pero a drážku. Konstrukce je hotova za jeden den a následně se zafouká hadicí ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze. Ten žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti a pár hodin.

Půdu po realizaci můžete ihned využívat pro skladování nebo pro sušení prádla. Ale nemusí zůstat jen u toho. Díky izolaci podlahy půdy může podkroví sloužit i netradičním způsobem. Vytvořte si na půdě letní obytný prostor, relaxační prostor nebo dílnu. A hlavně. Už nemusíte zatěžovat svůj dům pokládáním těžkých izolačních desek a následnou betonovou podlahou.

Společnost IP Polná vyrobí a smontuje novou podlahu za nižší cenu a v kvalitě kontrolovaného systému ISO, než kdybyste nakoupili desky a z nich vytvořili podlahu sami.

Dodavatel systému vám na celé dílo dává záruku. Během této doby máte nárok na kontrolu izolačního stavu Stropního systému MAGMARELAX®. Budete zařazeni do firemního systému komplexní péče o zákazníka. Ten vám zaručí, že můžete být na základě vašeho požadavku informováni o nových možnostech foukané minerální izolace pro vaše potřeby a dalších výhodách, které Vám spolupráce přináší.

Připravte se na zimu a objednejte si nezávaznou prohlídku vašeho domu. Podíváme se na vaše úniky tepla, navrhneme optimální řešení včetně předběžné kalkulace, a to vše zcela ZDARMA! Samotnou realizaci do konce roku na 100% stihneme. Avizované zdražování Vás již nezaskočí.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

 
 
Reklama