Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Veletrh STŘECHY PRAHA hlásí nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů!

Na 21. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA se ve dnech 7.–9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA představí naprostá většina nejvýznamnějších firem z oboru střech. Součástí veletrhu bude nově Festival dřeva a nářadí.

Veletrh STŘECHY PRAHA hlásí nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů!

NEJVÝZNAMNĚJŠÍ SPOLEČNOSTI Z OBORU JIŽ PŘIHLÁŠENY

Již v tuto chvíli je možné potvrdit významný meziroční nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů. Na veletrhu se představí například společnosti ABC, Besk, Betonpres, Bramac, Conti Praha, Creaton, Evromat, Fakro, Fenestra, Gutta, HPI, Juta, KJG, KM Beta, Liko-S, Mafell, Mediterran, OBB, Prefa, Rockwool, Roto, Ruukki, Satjam, Stanley Black & Decker, Střechy Comax, Tondach, Topwet či Velux. K vidění bude kompletní nabídka střešních krytin, střešních oken a doplňků, izolací, solárních systémů, nářadí i strojů. Nabídku doplní další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb. Prezentovat se zde bude na 300 společností.

KVALITNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

5. ročník Fóra Dřevěné konstrukce, 20. ročník konference Izolace, konference Řemeslo 4.0., fórum Energetická soběstačnost a mnoho dalších atraktivních témat zazní po celé tři dny veletrhu, včetně odborného poradenství ve všech oblastech výstavby. Novinkou bude Festival dřeva a nářadí s širokou nabídkou dřevosortimentu, nářadí, nástrojů a dalšího vybavení pro řemeslníky i kutily.

Více na www.strechy-praha.cz
Střechy Praha s.r.o.
logo Střechy Praha s.r.o.

Pořadatel veletrhu Střechy Praha - střešní krytiny, izolace, střešní okna, doplňky, řemeslo a služby pro stavbu a renovaci střech. V souběhu veletrh Solar Praha (obnovitelné zdroje a úspory energií), veletrh Řemeslo Praha, projekt Purpo Praha ...