Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Veletrh STŘECHY PRAHA hlásí nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů!

Datum: 6.11.2018 4:44  |  Organizace: Střechy Praha s.r.o.  |  Firemní zpráva

Na 21. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA se ve dnech 7.–9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA představí naprostá většina nejvýznamnějších firem z oboru střech. Součástí veletrhu bude nově Festival dřeva a nářadí.

Střechy Praha s.r.o.
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

tel.:296 397 305-6
e-mail:
web:www.strechy-praha.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA hlásí nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů!

NEJVÝZNAMNĚJŠÍ SPOLEČNOSTI Z OBORU JIŽ PŘIHLÁŠENY

Již v tuto chvíli je možné potvrdit významný meziroční nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů. Na veletrhu se představí například společnosti ABC, Besk, Betonpres, Bramac, Conti Praha, Creaton, Evromat, Fakro, Fenestra, Gutta, HPI, Juta, KJG, KM Beta, Liko-S, Mafell, Mediterran, OBB, Prefa, Rockwool, Roto, Ruukki, Satjam, Stanley Black & Decker, Střechy Comax, Tondach, Topwet či Velux. K vidění bude kompletní nabídka střešních krytin, střešních oken a doplňků, izolací, solárních systémů, nářadí i strojů. Nabídku doplní další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb. Prezentovat se zde bude na 300 společností.

KVALITNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

5. ročník Fóra Dřevěné konstrukce, 20. ročník konference Izolace, konference Řemeslo 4.0., fórum Energetická soběstačnost a mnoho dalších atraktivních témat zazní po celé tři dny veletrhu, včetně odborného poradenství ve všech oblastech výstavby. Novinkou bude Festival dřeva a nářadí s širokou nabídkou dřevosortimentu, nářadí, nástrojů a dalšího vybavení pro řemeslníky i kutily.

Více na www.strechy-praha.cz
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Střešní světlíky – analýzy hydroizolačních poruch

27.12.2018 | Ing. Petr Kapička, A.W.A.L., expertní a projekční kancelář
Prosklené konstrukce ve střešních konstrukcích mají specifické nároky na provedení pro zajištění vodotěsné funkce střešního pláště, do kterého jsou vsazeny. Opomenutí či nedodržení těchto pravidel vede ke snížení až ztrátě vodotěsné funkce a zátokům do interiéru. Tento příspěvek se věnuje analýzám poruch střešních světlíků.

Čtvrtý ročník semináře Příběhy domů 2019

24.12. 01:00   Letošní ročník je zaměřen na téma stavebnictví a klimatické změny. Jde o jedinečnou příležitost setkání s českými slovenskými špičkami v oboru. Uskuteční se ve dnech 5. až 7. 4. 2018. více >>>
Ing. Oldřich Pozdílek (Kingspan izolace) v rozhovoru pro TZB-info

ROZHOVOR: Tepelná izolace z fenolické pěny Kooltherm®

20.12.2018 | redakce
Ing. Oldřich Pozdílek ze společnosti Kingspan Izolace vysvětluje vlastnosti tepelné izolace na bázi fenolické pěny značky Kooltherm®. Rozhovor o tepelnětechnických, mechanických a požárních vlastnostech izolace poskytl redakci TZB-info v přímém přenosu na veletrhu For Arch 2018.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila