Mladí učňové budou v Letňanech opět soutěžit s materiály Cemix

Datum: 8.2.2018 12:00  |  Organizace: LB Cemix, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Přijďte se na výstaviště PVA EXPO Praha Letňany přesvědčit, že české řemeslo stále žije a zůstává atraktivním oborem pro řadu talentovaných učňů.

LB Cemix, s.r.o.
Tovární 36
37312 Borovany

tel.:387 925 275
e-mail:
web:www.cemix.cz
Praktické soutěžní ukázky s materiály Cemix se studenti zhostí v pátek 9. února v Hale č. 6 od 10:15 hod.
Praktické soutěžní ukázky s materiály Cemix se studenti zhostí v pátek 9. února v Hale č. 6 od 10:15 hod.

V rámci doprovodného programu veletrhu FOR PASIV a Cesty dřeva ve dnech 9. – 10. února proběhne soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO. Jako každý rok změří na akci své síly studenti stavebních oborů a prokáží, že jim řemeslo doslova přirostlo k srdci.

Elektronickou vstupenku pro vstup na výstavu FOR PASIV a Cesty dřeva, při kterých proběhne první postupové kolo 22. ročníku soutěže SUSO, naleznete ZDE.

Praktické soutěžní ukázky s materiály Cemix se studenti zhostí v pátek 9. února v Hale č. 6 od 10:15 hod.

LB Cemix soutěž podporuje již devátým rokem a je jejím Hlavním partnerem. Projekt SUSO je zaměřený na vzdělávání budoucích řemeslníků (SUSO = Soutěž učňů stavebních oborů) a seznamuje studentský svět se zkušenostmi firem a renomovaných stavebních značek. Soutěžní přehlídka úspěšně propojuje teorii s praxí a díky ní se daří ve všech regionech ČR budovat základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.

Přijďte mladé řemeslníky podpořit a využijte možnost navštívit tento tematický stavební veletrh, který se v České republice řadí mezi nejzajímavější a dynamicky se rozvíjející. A pokud se do Prahy nedostanete, na stránkách SUSO naleznete program a termíny dalších regionálních kol.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czTmavé dekory dveří v kontrastu nebo v tónu?Jak poznat poškozené stavební dříví, jak se projevuje dřevokazný hmyz a houbyDalší plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavběDvoupatrový hausbót: Dům na vodě poskytuje komfortní bydlení