Nová videa a pracovní postupy na webu ceresit-visage.cz

Datum: 29.3.2016 05:00  |  Organizace: HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT  |  Firemní zpráva

Obsah webových stránek www.ceresit-visage.cz nyní doplnila nová rubrika Zpracování, věnovaná omítce s designem pohledového betonu CT 760 VISAGE.

HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

tel.:220 101 145
e-mail:
web:www.ceresit.cz

Omítka nabízí bezpočet možností finální úpravy povrchu, realizovaných různými způsoby a možnost vidět jak podrobný aplikační postup, tak i široké spektrum efektů uvítají nejen realizační firmy, ale i jejich zákazníci.

Videa i pracovní postupy:
  • obsahují maximálně srozumitelný obrazový i textový materiál,
  • usnadňující tvorbu všech struktur a odstínů, které omítka se vzhledem pohledového betonu z řady Ceresit VISAGE umožňuje.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czNejslavnější nedostavěné stavby světaDPP a Penta založí podnik na výkup pozemků pro stavbu metra DSTRONGER TOGETHER: Fermacell a James Hardie se stávají jednou společnostíVítězný pasivní rodinný dům je promyšlená dřevostavba se skromným vzhledem