Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Playstone - “postavte zahradu” s jedním prvkem

Chystáte se na zušlechťování své zahrady? Pak pro vás máme tip na betonový prvek, se kterým na zahradě vytvoříte snad vše, na co si vzpomenete: PLAYSTONE - multifunkční zahradní prvek!

Playstone - “postavte zahradu” s jedním prvkem

Chystáte-li se na zušlechťování své zahrady nebo jakéhokoliv zeleného zákoutí, pak pro vás máme tip na betonový prvek, se kterým na zahradě vytvoříte snad vše, na co si vzpomenete. V nabídce společnosti Liapor přibyl PLAYSTONE - multifunkční zahradní prvek!

Tato tvarovka vyrobená z lehkého keramického betonu vám umožní si při plánování zahrady skutečně vyhrát. Díky tvaru rovnoramenného lichoběžníku z něj vytvoříte různé sestavy s hladkými i členitým povrchem. Postavíte z něj opěrnou či pohledovou stěnu i okrasnou zeď. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč nebo vysoký záhon. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě sestavíte lavičky, odkládací plochy, odpadkový koš a podobně. S jedním jediným prvkem tak vybavíte celou zahradu!

Playstone je k dostání ve 4 základních barvách - šedá, červená, okrová a hnědá. Na objednávku jej však lze vyrobit i v jiných barvách. Díky použití lehkého betonu, který je 100% přírodní a recyklovatelný, se s prvky Playstone, ve srovnání s jinými betonovými tvarovkami, lépe manipuluje.

Chcete-li vědět o Playstone více, podívejte se na web www.liastone.cz, kde najdete i různé inspirativní příklady pro jeho využití.

LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.
logo LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

Klíčovým materiálem výroby je lehké keramické kamenivo Liapor. Nahrazujeme jím běžné kamenivo v celém našem sortimentu. Kamenivo Liapor vyrábíme výpalem a expandací třetihorních jílů v rotačních pecích. Vznikají tak keramické perly Liapor, u nás také známé ...

 
 
Reklama