Půdní vestavba s vodou ředitelnými barvami zn. Sokrates

Datum: 14.11.2017 02:00  |  Organizace: BUILDING PLAST spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Firma Building Plast, spol. s r.o., nabízí celou řadu vodou ředitelných nátěrových systémů vhodných k použití v podkroví rodinných domů.

BUILDING PLAST spol. s r.o.
Nádražní 786
50351 Chlumec nad Cidlinou

tel.:495 489 000
e-mail:
web:www.barvy-sokrates.cz
Značka Sokrates nabízí celou řadu vodou ředitelných nátěrových systémů vhodných k použití v podkroví rodinných domů
Značka Sokrates nabízí celou řadu vodou ředitelných nátěrových systémů vhodných k použití v podkroví rodinných domů

Na schody a podlahy by měly být použity pouze parketové laky. Sokrates nabízí a dodává 100% polyuretanové laky řady TANGO a řady MOVIpur. Splňují všechny podmínky protiskluznosti, včetně požadavku životnosti a odolnosti na oděr. U všech parketových laků je nutné počítat s tím, že měkké palubkové podlahy, smrk, borovice a podobně, zůstanou trvale citlivé na otlaky. Použití kolečkových židlí je zde prakticky vyloučeno, protože ani silná vrstva laku nezmění charakter použitého dřeva a smrk se nebude chovat jako dub. Rovněž tak jehlové podpatky dámské obuvi budou smrkové podlaze dělat závažné problémy.

Na obložení stěn, zábradlí, nábytek, židle, dveře apod. je vhodné použít MOVIpur Brilant polomatný nebo matný, nebo nový kvalitní akryl-polyuretanový lak pro interiéry AQUAFIN PLUS vyrobený na bázi 100% čistého akrylátu, který zesíťuje.

Nátěry obložení stěn lze také provést silnovrstvou akrylátovou lazurou, nebo alkydovým lazurovacím lakem LAZURIT PLUS. Lazurit Plus a silnovrstvá lazura obsahují standardně UV filtr. Tyto lazury se dodávají ve 29 odstínech a obsahují UV filtr. Jsou vhodné zejména na obložení stěn a podobně. Nejsou pochozí.

Na volné krovy jsou ideální napouštědla SOKRATES SPECIAL, PROFESSIONAL v matném provedení nebo čirý, ale i barevný Lazurit FORTE.

V půdních nebo podkrovních prostorách, kde jsou velké prosklené plochy, kterými volně proniká slunce, je vhodné si u autorizovaného prodejce nechat zvýšit ochranu na UV záření, zejména u nábytkových laků, nebo přímo u výrobce.

Jednotlivé nátěrové systémy jsou podrobně popsány v příslušných technických listech dostupných na internetových stránkách Sokrates.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo KNAUF
logo CEMEX
logo CEMIX
logo LIAPOR

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czRozsah použití tepelného čerpadla a topný systém VI.Potřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITAT