Motážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express – spoj pevný již po 3 hodinách

Datum: 10.10.2017 02:00  |  Organizace: Henkel ČR - Pattex  |  Firemní zpráva

Moderní montážní lepidla jsou stále výkonnější, ta nejlepší dokážou v současné době udržet až 50 kg/cm². Většinou ovšem potřebují 24 hodin k vytvrzení, poté je možné spoj zatížit.

Henkel ČR - Pattex
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

tel.:technické poradenství: 739 325 743, 220 101 101

web:www.pattex.cz
Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj
Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj

Nový Pattex ONE FOR ALL Express drží mnohem dříve – lepený spoj je pevný již po 3 hodinách (záleží na lepeném materiálu a prostředí).

Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj, se kterým můžete manipulovat již po 20 minutách. (v závislosti na lepeném povrchu). Po zmíněných 3 hodinách je pak již spoj vytvrzený.

Jen u obzvlášť těžkých předmětů a předmětů podléhajících pnutí se doporučuje spoj na 24 hodin zafixovat. Jinak je po třech hodinách hotovo. Je určen pro lepení v interiéru i exteriéru, lepí širokou škálu materiálů, je vhodný i na vlhké povrchy. Po aplikaci a vytvrdnutí se nepropadá.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo CEMEX
logo KNAUF
logo LIAPOR
logo CEMIX

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018