Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Okna a dveře
Archiv zpráv od 18.9.2019 do 23.12.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

20.12.2019
Skladova-okna.cz

Chcete do oken místo dvojskel trojskla? Potřebujete, aby vchodové dveře měly nadsvětlík? Sháníte balkonové dveře v netypických rozměrech a v antracitové barvě? Využijte vychytaného konfigurátoru.

17.12.2019
Skladova-okna.cz

Rekonstruujete či stavíte a sháníte vchodové dveře za nižší cenu? Využijte nabídky e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz. Vedlejší vchodové dveře plní funkci běžných vstupních dveří, ale přijdou na polovinu.

25.11.2019
Skladova-okna.cz

V sortimentu e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz, který vlastní největší sklad plastových oken v České republice, nově najdete střešní výlez. Ten umožní bezpečný přístup ke komínu i k solárním panelům.

20.11.2019
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize GLASSOLUTIONS

Sklo není jen jedno. Chcete o řešeních ze skla vědět více? Nové trendy zasklení pro budovy, jaké problémy umí sklo řešit, a mnoho dalšího.

13.11.2019
Skladova-okna.cz

Přemýšlíte, jestli se pustit do montáže oken svépomocí? A jestli to jde i v zimě? Právě na tyto otázky najdete odpovědi ve stále se rozšiřující poradně e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz.

5.11.2019
CREATIVE okna-dveře s.r.o.

Dlouhá životnost, vysoká odolnost, velmi dobré tepelně izolační vlastnosti i široký výběr barev jsou důvody, proč se hliníková okna v poslední době dostávají do popředí zájmu.

31.10.2019
Umyjemto

Pokud se o fasádu nestaráte pravidelně, riskujete její trvalé poškození. Dnešní profesionální technologie přitom dokáží vyčistit jakkoliv silné znečištění fasád. Poradí si se všudypřítomným prachem, smogem, s řasami, mechem i usazeninami z komínů.

24.10.2019
Skladova-okna.cz

E-shop SKLADOVÁ-OKNA.cz, který provozuje kuřimská společnost TT HOLDING, vlastní největší sklad plastových oken v České republice a nyní také otevřeli nové prostory klientského centra.

15.10.2019
Schüco International KG

Pětičlenná rodina zdědila pozemek na pobřeží norského Boknafjordu a po 15 letech života v centru Osla se rozhodla vrátit na svůj domovský ostrov Karmøy. Již z původního, přesně formulovaného zadání pro architekta bylo zřejmé, jak hluboký vztah k této malebné pobřežní krajině plné fjordů rodina má.

30.9.2019
CREATIVE okna-dveře s.r.o.

Špaletové okna jsou ideálním řešením pro zachování historického vzhledu budov. Moderní truhlářské stroje nám umožňují vyrobit přesné repliky historických oken avšak s vlastnostmi oken moderních.

27.9.2019
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Doslova horkou novinku představila společnost DAFE-PLAST v podobě „topného skla“, kterým rozšiřuje sortiment skel do zimních zahrad, altánů, ateliérů, fasádních systémů a designových objektů.

19.9.2019
Schüco International KG

Co nejméně zdí a co nejvíce skla, takové slyšel zadání architekt domu pro čtyřčlennou rodinu v jižních Čechách. Výsledkem je prosluněná a do přírody otevřená stavba, která se i díky svažitosti terénu opticky vznáší nad okolím. Ladovské výhledy z obytných prostor orientovaných na jih decentně zarámovaly úzké hliníkové profily rozsáhlých okenních a posuvných systémů Schüco.

Otevřený přístřešek u skladové haly, foto LLENTAB
19.9.2019
LLENTAB, spol. s r.o.

Ocelové haly LLENTAB lze přizpůsobit aktuálním podmínkám i po dokončení haly. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě, dodatečně rozšířit, izolovat apod.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama