Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna a dveře
Archiv zpráv od 22.11.2019 do 27.5.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

18.5.2020
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Mezi přední české výrobce špičkových plastových oken řady PROGRESS patří společnost DAFE-PLAST, která nyní oslovuje investory atraktivní nabídkou speciálních balíčků. O co se jedná?

Zdvižně posuvné, nebo sklopně posuvné dveře, foto Deceuninck
7.5.2020
Deceuninck, spol. s r.o.

Jednou se píše o HS portálech, „hebe schiebe“ či zdvižně posuvných dveřích, pak zase o sklopně, odsuvně či paralelně posuvných. Jaké jsou rozdíly? Ukázat si je můžeme na příkladu dveří s PVC profily od výrobce Deceuninck.

21.4.2020
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Kdokoliv dnes otevře noviny, počítač nebo televizi, je doslova přehlcen negativními zprávami. Ale to není náš případ. My přinášíme vesměs dobré zprávy, hlavně pro všechny, kteří i přes složitou situaci ve státě stále staví a potřebují nové okenní systémy, nebo se připravují na jejich výměnu.

17.3.2020
COBRA spol. s r.o.

Antibakteriální dveřní kování COBRA Convex CU+ vyrobené z antimikrobiální měďi představuje nejlepší způsob hubení bakterií přímo na samotné klice. Použitý materiál prokazatelně hubí 99,9 % bakterií.

3.3.2020
CREATIVE okna-dveře s.r.o.

Dodávají interiéru více světla, propojují obytné prostory s okolní přírodou, jsou elegantní. Francouzská okna jsou velmi oblíbená v rodinných a bytových domech i komerčních objektech.

13.2.2020
GEFIRA stavby s.r.o.

Již více než rok chodíme okolo zabedněné vstupu do hotelu Vltavan a jak je psáno na informační tabuli probíhá v něm rekonstrukce.

20.12.2019
Skladova-okna.cz

Chcete do oken místo dvojskel trojskla? Potřebujete, aby vchodové dveře měly nadsvětlík? Sháníte balkonové dveře v netypických rozměrech a v antracitové barvě? Využijte vychytaného konfigurátoru.

17.12.2019
Skladova-okna.cz

Rekonstruujete či stavíte a sháníte vchodové dveře za nižší cenu? Využijte nabídky e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz. Vedlejší vchodové dveře plní funkci běžných vstupních dveří, ale přijdou na polovinu.

25.11.2019
Skladova-okna.cz

V sortimentu e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz, který vlastní největší sklad plastových oken v České republice, nově najdete střešní výlez. Ten umožní bezpečný přístup ke komínu i k solárním panelům.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama