Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Inoutic rozšiřuje nabídku předsazených křídel a zdvižně posuvných dveří

Společnost Inoutic, přední evropský výrobce PVC okenních profilů, představila nová předsazená okenní křídla Eforte a Prestige, která je možné osadit až čtyřsklem, a nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76 s novým designem. Novinky si lze dopřát s trendy šedými fóliemi na šedém základním profilu. Inoutic je jediným výrobcem, který tuto možnost nabízí.

Nové předsazené křídlo Eforte

Inoutic nové předsazené křídlo Eforte
Inoutic nové předsazené křídlo Eforte

Energeticky úsporný PVC okenní a dveřní systém Eforte, který splňuje nejvyšší nároky na nízkoenergetické bydlení, se rozšířil o nové předsazené křídlo se stavební hloubkou 94 mm. Konstrukční řešení umožňuje použít zasklení až do šířky 56 mm. Profil je ideálně stavěný pro zasklení trojskly, ale je možné ho osadit i čtyřsklem. Součinitel prostupu tepla rámem Uf = 0,94 W/m2K při standardní ocelové výztuži a bez přídavných prvků. Díky tomu je profil Eforte maximálně efektivní systém pro výrobu energeticky úsporných oken do nízkoenergetických a pasivních domů.

Nové předsazené okenní křídlo Eforte je nejen designově zajímavým prvkem, kdy křídlo rámu z vnější strany téměř splývá do jedné roviny, ale lze ho osadit i čtyřsklem o šířce až 56 mm. Součinitel prostupu tepla rámem Uf = 0,94 W/m2K při standardní ocelové výztuži a bez přídavných prvků.

 

Nové předsazené křídlo Prestige

Inoutic nové předsazené křídlo Prestige
Inoutic nové předsazené křídlo Prestige
Inoutic nové předsazené křídlo Prestige 1
Inoutic nové předsazené křídlo Prestige 1

Profilový systém Prestige charakterizují rovněž výborné tepelně izolační parametry. Díky novému předsazenému křídlu představuje flexibilní systém, který umožňuje mnoho variací a nabízí řešení pro většinu zákazníků a jejich požadavky.

Nové předsazené křídlo Prestige se stavební hloubkou 88 mm nabízí širší možnosti zasklení – použít lze zasklení od 20 až do 56 mm, unese tedy bez problémů trojskla i čtyřskla. Velmi zajímavou novinkou v této verzi křídla je možnost použití předpřipravené lepicí pásky pro vlepování zasklení. Technologie vlepovaných skel umožňuje vyrábět okna standardních rozměrů (až do výšky 2,2 m) bez ocelových výztuží, což jejich výrobu zrychluje a zlevňuje, anebo v nadstandardních rozměrech (až do výšky 2,5 m) s ocelovými výztužemi. Pěnová vložka v novém předsazeném křídle Prestige ještě více zlepšuje tepelně izolační vlastnosti okna – Uf = 1,0 W/m2K (okenní křídlo bez ocelové výztuhy a s lepeným sklem) nebo dokonce Uf = 0,96 W/m2K v případě použití tepelné pěnové vložky.

Nové předsazené křídlo systému Prestige nabízí vysokou flexibilitu dle požadavků zákazníků. Umožňuje osazení dokonce i čtyřsklem a realizaci oken s výškou až do 2,5 m díky nové předpřipravené lepicí pásce pro vlepování zasklení. Nová pěnová vložka zajišťuje výbornou hodnotu součinitele tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,96 W/m2K.

Nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76

Nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76
Nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76

Zdvižně posuvné dveře se vyznačují komfortním ovládáním a manipulovat s nimi lze snadno jednou rukou. Jsou ideálním řešením pro vstup na terasu nebo balkon.

Zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76 se dočkaly nového designu křídla a je možné je kombinovat s okny z profilových systémů Eforte či Prestige. Stavební hloubka křídla činí 76 mm a pětikomorové konstrukční řešení profilového systému nabízí možnost zasklení až do šířky 52 mm, tj. trojsklem nebo čtyřsklem, které obstarají vysokou tepelnou izolaci. Výška až 2,60 m zajistí maximální propojení interiéru s exteriérem, a tedy i dostatek denního světla.

Nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76 se díky novému designu křídla lépe kombinují s okenními profilovými systémy Inoutic – Efore a Prestige. Pětikomorové řešení lze osadit zasklením až do šířky 52 mm. I při své výšce až 2,60 m poskytnou velmi dobrou tepelnou izolaci. Doporučujeme zvolit jednu ze 13 šedých barev na šedém základním profilu. Jde o absolutní trend, který oceníte zejména při otevření dveří. Inoutic je jediným výrobcem na trhu, který nabízí základní šedé profily.

Nová předsazená křídla Efore i Prestige včetně nových zdvižně posuvných dveří Inoutic HST 76 jsou dostupná ve 40 barevných variantách včetně 13 šedých odstínů na šedém základním profilu – dosaženo je tak elegantního a kompaktního šedého vzhledu, a to i při otevření oken či dveří!


Deceuninck, spol. s r.o.
logo Deceuninck, spol. s r.o.

Společnost Deceuninck je jedním z předních výrobců PVC okenních profilů a terasových systémů z unikátního materiálu Twinson. Díky svým výrobkům nabízí efektivní , kvalitní a úsporná řešení pro váš domov. Kontaktujte obchodní partnery společnosti ...