Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Cobra Kanelaz - unikátní dveřní kování s rytinami

Kombinujete ve vašich projektech tradiční funkční prvky s trendem interiérového minimalismu? Pak věnujte klikám Kanelaz 1745 víc, než jen letmý pohled, zaslouží si to.

Kování Kanelaz 1745 je zdálky moderní a strohé, ale zblízka sofistikovaně komplikované, tvary i strukturou rytí připomínající korintské sloupy.

Pro každý projekt lze vybrat optimální variantu

  • Součástí kolekce jsou dveřní kliky, koule a madla, aby bylo možné stylově osadit dveře v celém interiéru.
  • Dveřní kliky jsou díky délce 135mm vhodné i do menších místností, stejně tak dveřní koule o průměru 50mm obstojí i v menších bytových projektech
  • Dveřní madla jsou k dispozici v délce 266mm a 456mm, nabízejí tedy možnost instalace i do velkých industriálně laděných prostor včetně kancelářských a konferenčních prostor
  • Celá kolekce je k dispozici ve třech variantách - seriózní matný nikl, luxusně tradiční matná mosaz a výrazný patinovaný matný bronz.

Kanelaz 1745 patří do prémiových interiérů

Spojení jednoduchých linií a historizujících detailů mění každou kliku na umělecký předmět, který nenásilně zkrášlí vaše projekty na dlouhá léta - spojení tradice s modernou vytváří nadčasový výsledek, který nepodléhá módním trendům v tvarech ani barvě. Hlavně jemně probroušené hrany bronzové varianty dávají kování Kanelaz 1745 charakter a patinu dlouholetého užívání a vnesou i do moderního interiéru dotek zabydlenosti a vlídnosti.

Kvalitní rytiny neškrábou, ale ani nekloužou

Při každém doteku jsou cítit drobné rytiny na povrchu úchopové části. Technologie rytí zajišťuje, že hrany jsou sice dobře vidět, ale nejsou ostré. A navíc - zajistí, že ruce po povrchu kliky nikdy nesklouznou.


COBRA spol. s r.o.
logo COBRA spol. s r.o.

COBRA je největším dodavatelem dveřního kování v ČR. Již od roku 1991 nabízí nejširší nabídku dveřního a okenního kování - interiérové i venkovní, designové, bezpečnostní i jednoduché stavební. Její úspěch byl vždy postaven na kvalitních materiálech, ...

 
 
Reklama