Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Tipy na poctivé renovační nátěry Rust-Oleum

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.

Nátěry Rust-Oleum Noxyde
Produktová řada Noxyde disponuje hned několika typy nátěrů. Klasický nátěr Noxyde poskytuje jedinečnou ochranu proti korozi. Také nátěr Noxyde Peganox chrání proti korozi, a navíc má upravenou viskozitu, aby se dal nanášet štětcem nebo válečkem.  Nátěr Noxyde Pegarust je elastický antikorozní nátěr přizpůsobený pro nanášení i ve vlhkém prostředí a za nízkých teplot.

Nátěr Rust-Oleum Fillcoat Waterproofing
Speciální hydroizolační těsnící nátěr Fillcoat Waterproofing je určen pro okamžité zastavení jakýchkoli průsaků. Díky elasticitě a výborné přilnavosti k různému typu podkladů poskytne výbornou ochranu pro střechy, okapy, terasy, komíny i různé typy potrubí.

Nátěry Rust-Oleum Dacfill
Také nátěry Dacfill poskytují výborné ochranné vlastnosti. Základní nátěr Dacfill vytváří elastický hydroizolační plášť bez spojů a jakýchkoli švů a je vhodný pro šikmé střechy. Naopak pro vodorovné střechy je vhodný nátěr Dacfill HZ. Speciální pryžový nátěr Dacfil Frigo výborně zamezuje prostupnosti par a různých plynů.

S profesionálními nátěry Rust-Oleum, které najdete v sortimentu českého prodejce Clubmark-barvy, společně s dalšími vysoce kvalitními nátěrovými systémy, budou povrchy různých typů dokonale ošetřené, bez časových prodlev a s finanční úsporou.

Nabídka nátěrů Rust-Oleum


CLUB MARK BARVY, s.r.o.
logo CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Nechte své výrobky mluvit za vás díky kvalitním a odolným základním a vrchním nátěrům. V CLUB MARK BARVY, s.r.o. víme, že je důležité zaujmout nejen na první pohled, ale zaručit také trvanlivost a odolnost nátěrů. Nátěrové systémy z naší nabídky jsou proto ...

 
 
Reklama