Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Osvěžte dům fasádou

Při rekonstrukci domu můžete využít takové fasádní materiály, jimiž vizuálně povýšíte starší dům na novostavbu. Zároveň využijete funkčních výhod, jakými běžné kontaktní fasády nedisponují.

Lehčený betonový fasádní obklad Stavoblock je vyroben na bázi expandovaného skla. Ten je následně formován do ideálního tvaru, kalibrován a štípán. Svým povrchem připomíná dezén lomového kamene.
Materiél výrobku umožňuje průchod vlhkosti skrze obvodový plášť do vnějšího prostředí. Zároveň však systém zajistí dokonale těsnou izolaci a umožní průchod vodních par. Další příjemným benefitem je fakt, že fasáda dokáže snížit náklady za vytápění až o 40%.

Fasádní obklad se zavěšuje na speciálně navržený kovový rošt, který zajišťuje maximální stabilitu díky tomu, že je každá cihla samonosně zavěšena. Zaručena je beúdržbovost s garancí životnosti 50 let.

Fotografie


STAVOBLOCK System, s.r.o.
logo STAVOBLOCK System, s.r.o.

Stavoblock System, s.r.o. je česká rodinná firma vyrábějící již 20 let unikátní stavební systémy, jejichž tvarové řešení sama vyvíjí a navrhuje. Portfolio společnosti nabízí produktové řady v odvětví fasád, zahradních zdí a dlažeb. Systémy mají společné ...

 
 
Reklama