Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nové detaily ETICS

Cech zateplování budov ČR, z.s. vydal nová technická pravidla TP CZB 01-2020 - Detaily vnějších tepelněizolačních kontaktních systémů (ETICS). Tato pravidla jsou platná od 15.11.2020.

Cech vydal nová technická pravidla TP CZB 01-2020 Detaily vnějších tepelněizolačních kontaktních systémů (ETICS), určená pracovníkům v oblasti přípravy a provádění vnějších tepelněizolačních kontaktních systémů (výrobcům ETICS a jejich součástí, projektantům, zhotovitelům ETICS, stavebníkům, osobám vykonávající stavební, autorský či technický dozor), pracovníkům státní správy a pracovníkům Energetických konzultačních a informačních středisek a v neposlední řadě i uživatelům ETICS. Tato pravidla jsou platná od 15.11.2020 a nahrazují TP CZB 03-2007 platná od 15.10.2007.


Cech pro zateplování budov
logo Cech pro zateplování budov

CZB je zapsaný spolek odborných subjektů působících v oblasti zateplování budov pomocí ETICS založený v roce 1993. Podporuje užívání kvalitních a ověřených vnějších kontaktních zateplovacích systémů - ETICS a zároveň související technickou a obchodní činnost.

 
 
Reklama