Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Střechy Praha ONLINE 2021 ve dnech 26. – 27. února 2021

Veletrh Střechy Praha se ve své tradiční podobě vzhledem k pandemii nemůže uskutečnit. Proto jsme připravili platformu, která zprostředkuje kontakt mezi vystavovateli a návštěvníky v ONLINE prostředí.

Ukázka virtuálního prostředí

Online platforma klade důraz na jednoduchost a přehlednost. Vystavovatelé osloví zájemce bez omezení a bez rizika pro své zaměstnance prostřednictvím funkčních virtuálních stánků. Připraveny jsou 3 základní typy stánků, které si vystavovatelé jednoduše dovybaví svými materiály s možností stahování, umístí své referenční fotky či instruktážní videa. K dispozici bude manuál s technickými parametry a návodem, jak postupovat, včetně zajištění zákaznické podpory z naší strany. Na stánku lze uspořádat soutěž pro návštěvníky, generovat slevové vouchery či připravit další marketingové aktivity. Svou nabídku firmy představí v reálném čase jako při tradičním „kamenném“ veletrhu. S návštěvníky mohou komunikovat naživo a přitom bezpečně přes chat či videohovory. Po akci budou k dispozici informace o návštěvnosti daného stánku.

Návštěvníci budou mít vstup zdarma a mohou se v klidu a z pohodlí svého domova či kanceláře dozvědět potřebné informace od vystavujících firem. Připraven bude doprovodný program přednášek a webinářů na zajímavá témata, poradenství a soutěže. Návštěvník potřebuje pouze počítač, tablet nebo chytrý telefon a připojení k internetu.

Online veletrh Střechy Praha navazuje na předchozí velmi úspěšné ročníky konané na pražském výstavišti v Letňanech. I když se nemůžeme potkat osobně, snažíme se zachovat kontakt mezi vystavovateli a návštěvníky, aby i v nelehké době díky moderním technologiím mohli navázat skutečné osobní vztahy.

Tým Střechy Praha


Střechy Praha s.r.o.
logo Střechy Praha s.r.o.

Pořadatel veletrhu Střechy Praha - střešní krytiny, izolace, střešní okna, doplňky, řemeslo a služby pro stavbu a renovaci střech. V souběhu veletrh Solar Praha (obnovitelné zdroje a úspory energií), veletrh Řemeslo Praha, projekt Purpo Praha ...

 
 
Reklama