Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Monitoring střech pomocí dronů na veletrhu STŘECHY PRAHA 2020

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který proběhne 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, se bude věnovat mimo jiné moderním trendům zaměřování konstrukcí, využití dronů ve stavebnictví i legislativě.

Digitální technologie v řemesle napomáhají firmám ke zvýšení produktivity, a tím i konkurenceschopnosti. Na veletrhu Střechy Praha bude k dispozici odborné poradenství v oblasti zaměřování a monitoringu střech a staveb. Proběhnou zajímavé přednášky i praktické ukázky.

Cílem je informovat o výhodách využití dronů, o přesnějším a efektivnějším měření, rychlosti mapování, umožnění sledovat stavby a rekonstrukce v průběhu času. Zájemci se též dozvědí aktuální legislativní podmínky v oblasti využívání dronů, co je a není možné s dronem provozovat, jaký dron vybrat.

Projekt navazuje na předchozí ročník veletrhu, kde proběhla konference Řemeslo 4.0 v rámci Roku digitálního podnikání 2019 (pořádala Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR) na podporu digitalizace českých firem.

Kromě poradenství v oblasti využití dronů ve stavebnictví budou na veletrhu k dispozici další bezplatná širokospektrá poradenská centra. Garanty těchto center jsou ČKAIT, ČVUT v Praze, Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, EkoWATT, Česká fotovoltaická asociace a Úřad průmyslového vlastnictví.

www.strechy-praha.cz


Střechy Praha s.r.o.
logo Střechy Praha s.r.o.

Pořadatel souboru veletrhů - Střechy Praha (materiály a služby pro stavbu a renovaci střech), Solar Praha (obnovitelné zdroje a úspory energií), Řemeslo Praha (řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků) a Festivalu dřeva a nářadí.

 
 
Reklama