Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Veletrh STŘECHY PRAHA 2019 představí mnoho produktových novinek

Datum: 22.1.2019 4:52  |  Organizace: Střechy Praha s.r.o.  |  Firemní zpráva

Největší veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA konaný v PVA EXPO PRAHA Letňany 7. – 9. 2. 2019 nabídne mnoho produktových novinek.

Střechy Praha s.r.o.
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

tel.:296 397 305-6
e-mail:
web:www.strechy-praha.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA 2019 představí mnoho produktových novinek

Novinkou od společnosti BRAMAC je betonová střešní taška CLASSIC AERLOX s o 30 % nižší hmotností než mají srovnatelné betonové tašky. Icopal Vedag představí hydroizolační asfaltové pásy nepochůzných plochých střech odstraňující znečištění ECO-ACTIV. Novou hliníkovou KPTR tašku představí firma KERAMET ve více než 15-ti barevných odstínech. LIKO-S představí 3 druhy zelených střech v reálném modelu (skladba střešního souvrství s vegetací) a zavlažovanou zelenou fasádu, která budovu v létě ochlazuje, v zimě zahřívá. Na stánku MAFELL uvidíte nový kapovací akumulátorový pilový systém KSS 60 18 M bl s prořezem 60 mm. Novinkou od firmy PAMA je fasádní PIR izolace PAMAtherm, jejíž povrch je kašírován skelnou nebrousitelnou vrstvou vhodnou pro přímou aplikaci klasických typů fasád. RETEX nabízí inovativní retenčně-vegetační desku pro skladby zelených střech AQUADESK. Další dvě novinky přichystala společnost Silver Planet, a to univerzální solární tašku Biber 500, která svými parametry a vzhledem je vhodná na památkově chráněné objekty a nejvýkonnější solární tašku na světě Quad 40. TONDACH nabízí novou pálenou tašku Salsa 13, posuvnou tašku s bezpečnostním sklonem 22°. VELUX představí řídící jednotku vnitřního prostředí VELUX ACTIVE, která monitoruje vnitřní prostředí pomocí inteligentních senzorů a dle těchto údajů automaticky ovládá motorická střešní okna, rolety a žaluzie pomocí smart aplikace.

Další novinky, zlevněnou vstupenku a podrobný program najdete na www.strechy-praha.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Využití vakuových izolací při sanacích problematických detailů stavebních konstrukcí

11.3.2019 | Ing. Vítězslav Novák, doc. Ing. Jiří Zach, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technologie stavebních hmot a dílců, Ing. Jan Plachý, Ph.D., Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Katedra stavebnictví
Při výstavbě i rekonstrukci se velmi často setkáváme z tepelnětechnického hlediska s problematickými detaily. Při řešení těchto detailů jsme velmi často limitováni maximální možnou tloušťkou tepelné izolace. V těchto detailech se nabízí využití tzv. superizolačních materiálů, tedy materiálů, které dosahují velmi nízkých hodnot součinitele tepelné vodivosti. Příspěvek je zaměřen na využití těchto superizolačních materiálů při sanaci tepelných mostů vznikajících v oblasti ostění výplní otvorů.

Bohumínský ROCKWOOL přispívá ke zlepšení kvality ovzduší v regionu

28.2.2019 | Ing. Halina Kučerová
Na podzim loňského roku spustil výrobce tepelných izolací zkušební provoz recyklační linky pro zpětné využití kamenné vlny. Díky tomu projede městem o 1 800 kamiónů méně. A hned v lednu letošního roku uzavřel ROCKWOOL s Moravskoslezským krajem dobrovolnou dohodu, která přispěje k dalšímu zlepšení kvality ovzduší v regionu.

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Střešní světlíky – analýzy hydroizolačních poruch

27.12.2018 | Ing. Petr Kapička, A.W.A.L., expertní a projekční kancelář
Prosklené konstrukce ve střešních konstrukcích mají specifické nároky na provedení pro zajištění vodotěsné funkce střešního pláště, do kterého jsou vsazeny. Opomenutí či nedodržení těchto pravidel vede ke snížení až ztrátě vodotěsné funkce a zátokům do interiéru. Tento příspěvek se věnuje analýzám poruch střešních světlíků.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila