Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Veletrh STŘECHY PRAHA 2019 představí mnoho produktových novinek

Největší veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA konaný v PVA EXPO PRAHA Letňany 7. – 9. 2. 2019 nabídne mnoho produktových novinek.

Veletrh STŘECHY PRAHA 2019 představí mnoho produktových novinek

Novinkou od společnosti BRAMAC je betonová střešní taška CLASSIC AERLOX s o 30 % nižší hmotností než mají srovnatelné betonové tašky. Icopal Vedag představí hydroizolační asfaltové pásy nepochůzných plochých střech odstraňující znečištění ECO-ACTIV. Novou hliníkovou KPTR tašku představí firma KERAMET ve více než 15-ti barevných odstínech. LIKO-S představí 3 druhy zelených střech v reálném modelu (skladba střešního souvrství s vegetací) a zavlažovanou zelenou fasádu, která budovu v létě ochlazuje, v zimě zahřívá. Na stánku MAFELL uvidíte nový kapovací akumulátorový pilový systém KSS 60 18 M bl s prořezem 60 mm. Novinkou od firmy PAMA je fasádní PIR izolace PAMAtherm, jejíž povrch je kašírován skelnou nebrousitelnou vrstvou vhodnou pro přímou aplikaci klasických typů fasád. RETEX nabízí inovativní retenčně-vegetační desku pro skladby zelených střech AQUADESK. Další dvě novinky přichystala společnost Silver Planet, a to univerzální solární tašku Biber 500, která svými parametry a vzhledem je vhodná na památkově chráněné objekty a nejvýkonnější solární tašku na světě Quad 40. TONDACH nabízí novou pálenou tašku Salsa 13, posuvnou tašku s bezpečnostním sklonem 22°. VELUX představí řídící jednotku vnitřního prostředí VELUX ACTIVE, která monitoruje vnitřní prostředí pomocí inteligentních senzorů a dle těchto údajů automaticky ovládá motorická střešní okna, rolety a žaluzie pomocí smart aplikace.

Další novinky, zlevněnou vstupenku a podrobný program najdete na www.strechy-praha.cz

Střechy Praha s.r.o.
logo Střechy Praha s.r.o.

Pořadatel veletrhu Střechy Praha - střešní krytiny, izolace, střešní okna, doplňky, řemeslo a služby pro stavbu a renovaci střech. V souběhu veletrh Solar Praha (obnovitelné zdroje a úspory energií), veletrh Řemeslo Praha, projekt Purpo Praha ...

 
 
Reklama