Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Veletrh STŘECHY PRAHA 2019 představí mnoho produktových novinek

Datum: 22.1.2019 4:52  |  Organizace: Střechy Praha s.r.o.  |  Firemní zpráva

Největší veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA konaný v PVA EXPO PRAHA Letňany 7. – 9. 2. 2019 nabídne mnoho produktových novinek.

Střechy Praha s.r.o.
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

tel.:296 397 305-6
e-mail:
web:www.strechy-praha.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA 2019 představí mnoho produktových novinek

Novinkou od společnosti BRAMAC je betonová střešní taška CLASSIC AERLOX s o 30 % nižší hmotností než mají srovnatelné betonové tašky. Icopal Vedag představí hydroizolační asfaltové pásy nepochůzných plochých střech odstraňující znečištění ECO-ACTIV. Novou hliníkovou KPTR tašku představí firma KERAMET ve více než 15-ti barevných odstínech. LIKO-S představí 3 druhy zelených střech v reálném modelu (skladba střešního souvrství s vegetací) a zavlažovanou zelenou fasádu, která budovu v létě ochlazuje, v zimě zahřívá. Na stánku MAFELL uvidíte nový kapovací akumulátorový pilový systém KSS 60 18 M bl s prořezem 60 mm. Novinkou od firmy PAMA je fasádní PIR izolace PAMAtherm, jejíž povrch je kašírován skelnou nebrousitelnou vrstvou vhodnou pro přímou aplikaci klasických typů fasád. RETEX nabízí inovativní retenčně-vegetační desku pro skladby zelených střech AQUADESK. Další dvě novinky přichystala společnost Silver Planet, a to univerzální solární tašku Biber 500, která svými parametry a vzhledem je vhodná na památkově chráněné objekty a nejvýkonnější solární tašku na světě Quad 40. TONDACH nabízí novou pálenou tašku Salsa 13, posuvnou tašku s bezpečnostním sklonem 22°. VELUX představí řídící jednotku vnitřního prostředí VELUX ACTIVE, která monitoruje vnitřní prostředí pomocí inteligentních senzorů a dle těchto údajů automaticky ovládá motorická střešní okna, rolety a žaluzie pomocí smart aplikace.

Další novinky, zlevněnou vstupenku a podrobný program najdete na www.strechy-praha.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Střešní světlíky – analýzy hydroizolačních poruch

27.12.2018 | Ing. Petr Kapička, A.W.A.L., expertní a projekční kancelář
Prosklené konstrukce ve střešních konstrukcích mají specifické nároky na provedení pro zajištění vodotěsné funkce střešního pláště, do kterého jsou vsazeny. Opomenutí či nedodržení těchto pravidel vede ke snížení až ztrátě vodotěsné funkce a zátokům do interiéru. Tento příspěvek se věnuje analýzám poruch střešních světlíků.

Čtvrtý ročník semináře Příběhy domů 2019

24.12. 01:00   Letošní ročník je zaměřen na téma stavebnictví a klimatické změny. Jde o jedinečnou příležitost setkání s českými slovenskými špičkami v oboru. Uskuteční se ve dnech 5. až 7. 4. 2018. více >>>
Ing. Oldřich Pozdílek (Kingspan izolace) v rozhovoru pro TZB-info

ROZHOVOR: Tepelná izolace z fenolické pěny Kooltherm®

20.12.2018 | redakce
Ing. Oldřich Pozdílek ze společnosti Kingspan Izolace vysvětluje vlastnosti tepelné izolace na bázi fenolické pěny značky Kooltherm®. Rozhovor o tepelnětechnických, mechanických a požárních vlastnostech izolace poskytl redakci TZB-info v přímém přenosu na veletrhu For Arch 2018.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila