Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Fasáda roku 2019 – přihlaste své dílo nejpozději do 31.ledna 2019

Nový ročník soutěže Fasáda roku 2019 je vyhlášen. Těšíme se na Vaše zdařilá díla z řad nově realizovaných, zateplených či sanovaných objektů, se zajímavou texturou, architektonicky výjimečná, inovativní či jinak neobvyklá svým zpracováním.Přihlašovat můžete díla dokončená v letech 2017 a 2018 na území České republiky, na jejichž fasádě byly použity výrobky společnosti Baumit. Vyhlášení vítězů proběhne v první polovině roku 2019.

Fasáda roku je veřejná soutěž, jejímž cílem je ocenit kvalitně a zdařile realizovaný fasádní plášt stavebního díla. Probíhá každoročně již od roku 2000. Jedná se o prestižní a ve stavebním oboru uznávané klání, ve kterém jsou soutěžící hodnoceni odbornou porotou tvořenou architekty a projektanty. Přihlašovat stavby do soutěže mohou investor, architekt, projektant nebo realizační firma.

Všechna díla přihlášená na akci Fasáda roku postupují i do mezinárodní soutěže Life Challenge 66!

PŘIHLASTE SVÉ DÍLO
Baumit, spol. s r.o.
logo Baumit, spol. s r.o.

Zateplení fasád, zateplovací systémy / omítkové systémy - strojní omítky, sádrové omítky a stěrky, sanační omítky, omítkový systém pro zdravé bydlení / probarvené fasádní omítky a barvy, kreativní omítky / lité podlahy a samonivelační stěrky / program pro ...

 
 
Reklama