Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Soutěž o střechu SATJAM zdarma zná letošního vítěze

Stejně jako v loňském roce uspořádala společnost SATJAM také letos soutěž mezi svými zákazníky o střechu zdarma. Na začátku listopadu firma zveřejnila výsledky. Výhercem se stal Radim Benek.

Za svou střechu s krytinou SATJAM Trend z materiálu AluMat v šedé barvě RAL7016 si získal nejen uznání odborné poroty, ale i přízeň více než 1 500 lidí formou „lajků“ fotografie z realizace. Díky tomu mu SATJAM vrátil peníze za nákup krytiny.

Soutěž probíhala od začátku září do konce října 2018. Zúčastnilo se jí přes 100 stavebníků z celé České republiky. Ti se přes web www.satjam.cz registrovali se střechami, které realizovali od února 2018 s využitím některé z lehkých plechových krytin SATJAM.

Na facebookovém profilu společnosti pak jednotlivé realizace sbíraly od návštěvníků známé palce nahoru. K této přízni přihlížela odborná porota při závěrečném hodnocení.

Soutěž o střechu SATJAM zdarma zná letošního vítěze

SATJAM s.r.o.
logo SATJAM s.r.o.

SATJAM s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995 jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů a profilů, fasádních systémů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

 
 
Reklama