Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Odborník na technické izolační systémy, dánská společnost Skamol, vás zve na veletrh do Brna

Datum: 13.4.2018 02:00  |  Organizace: Skamol A/S  |  Firemní zpráva

Představíme vám vybrané izolační systémy nejen pro vnitřní izolace budov. Přijďte za námi na Stavební veletrhy Brno ve dnech 25. - 28. dubna 2018 na stánek číslo 20 v hale P.

Skamol A/S
Ostergade 5860
DK7900 Nykobing Mors

tel.:+420 739 111 035
e-mail:
web:www.skamowall.cz
Památkově chráněná budova Garnisonshaven ze 17. století v centru Kodaňe v Dánsku
Památkově chráněná budova Garnisonshaven ze 17. století v centru Kodaně v Dánsku

Předvedeme systém SkamoWall, který je určen pro vnitřní izolaci budov. Ušetříte za energie na vytápění, a navíc vytvoříte vyvážené mikroklima bez nebezpečí vzniku plísní. Systém se osvědčil v obytných a technických prostorách, ve sklepích a skladech i ve výrobních halách.

Prohlédnout si můžete také nový systém pro vnitřní vestavby z lehčeného páleného jílu SkamoInnerWall. Materiál je velmi lehký a zároveň pevný. Poslouží jako odlehčený stavební materiál nebo jako dekorační prvek.

Předvedeme systém pro stavbu krbů v novém kabátě pod značkou SkamoEnclosure.

Pozadu nezůstanou ani vermikulitové izolační systémy.

Pro vstupenku zdarma na veletrh nás kontaktujte na e-mailu: mwo@skamol.com nebo telefonicky +420 739 111 035.

Těšíme se s vámi na viděnou.

Tým Skamol

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Využití vakuových izolací při sanacích problematických detailů stavebních konstrukcí

11.3.2019 | Ing. Vítězslav Novák, doc. Ing. Jiří Zach, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technologie stavebních hmot a dílců, Ing. Jan Plachý, Ph.D., Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Katedra stavebnictví
Při výstavbě i rekonstrukci se velmi často setkáváme z tepelnětechnického hlediska s problematickými detaily. Při řešení těchto detailů jsme velmi často limitováni maximální možnou tloušťkou tepelné izolace. V těchto detailech se nabízí využití tzv. superizolačních materiálů, tedy materiálů, které dosahují velmi nízkých hodnot součinitele tepelné vodivosti. Příspěvek je zaměřen na využití těchto superizolačních materiálů při sanaci tepelných mostů vznikajících v oblasti ostění výplní otvorů.

Bohumínský ROCKWOOL přispívá ke zlepšení kvality ovzduší v regionu

28.2.2019 | Ing. Halina Kučerová
Na podzim loňského roku spustil výrobce tepelných izolací zkušební provoz recyklační linky pro zpětné využití kamenné vlny. Díky tomu projede městem o 1 800 kamiónů méně. A hned v lednu letošního roku uzavřel ROCKWOOL s Moravskoslezským krajem dobrovolnou dohodu, která přispěje k dalšímu zlepšení kvality ovzduší v regionu.

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Střešní světlíky – analýzy hydroizolačních poruch

27.12.2018 | Ing. Petr Kapička, A.W.A.L., expertní a projekční kancelář
Prosklené konstrukce ve střešních konstrukcích mají specifické nároky na provedení pro zajištění vodotěsné funkce střešního pláště, do kterého jsou vsazeny. Opomenutí či nedodržení těchto pravidel vede ke snížení až ztrátě vodotěsné funkce a zátokům do interiéru. Tento příspěvek se věnuje analýzám poruch střešních světlíků.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila