Odborník na technické izolační systémy, dánská společnost Skamol, vás zve na veletrh do Brna

Datum: 13.4.2018 02:00  |  Organizace: Skamol A/S  |  Firemní zpráva

Představíme vám vybrané izolační systémy nejen pro vnitřní izolace budov. Přijďte za námi na Stavební veletrhy Brno ve dnech 25. - 28. dubna 2018 na stánek číslo 20 v hale P.

Skamol A/S
Ostergade 5860
DK7900 Nykobing Mors

tel.:+420 739 111 035
e-mail:
web:www.skamol.com
Památkově chráněná budova Garnisonshaven ze 17. století v centru Kodaňe v Dánsku
Památkově chráněná budova Garnisonshaven ze 17. století v centru Kodaně v Dánsku

Předvedeme systém SkamoWall, který je určen pro vnitřní izolaci budov. Ušetříte za energie na vytápění, a navíc vytvoříte vyvážené mikroklima bez nebezpečí vzniku plísní. Systém se osvědčil v obytných a technických prostorách, ve sklepích a skladech i ve výrobních halách.

Prohlédnout si můžete také nový systém pro vnitřní vestavby z lehčeného páleného jílu SkamoInnerWall. Materiál je velmi lehký a zároveň pevný. Poslouží jako odlehčený stavební materiál nebo jako dekorační prvek.

Předvedeme systém pro stavbu krbů v novém kabátě pod značkou SkamoEnclosure.

Pozadu nezůstanou ani vermikulitové izolační systémy.

Pro vstupenku zdarma na veletrh nás kontaktujte na e-mailu: mwo@skamol.com nebo telefonicky +420 739 111 035.

Těšíme se s vámi na viděnou.

Tým Skamol

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.

Posúdenie vplyvu objemovej hmotnosti na bezplameňové horenie celulóznej izolácie

12.2.2018 | Ing. Peter Rantuch, PhD., Ing. Jozef Martinka, PhD., prof. Ing. Karol Balog, PhD., Ing. Hana Kobetičová, Slovenská technická univerzita v Bratislave a Materiálovotechnologická fakulta so sídlom v Trnave, Ústav integrovanej bezpečnosti, Trnava
Celulózna izolácia patrí medzi menšinové typy tepelno-izolačných materiálov, ktorých použitie však v posledných rokoch výrazne narastá. Cieľom príspevku je posúdenie vplyvu jej objemovej hmotnosti na procesy tlenia a žeravenia. Ako iniciátor bol použitý odporový drôt. Okrem vizuálneho pozorovania bola zaznamenávaná taktiež koncentrácia oxidov uhlíka a optická hustota dymu. Výsledky boli vyhodnotené formou grafov a tabuliek.

Polemika o vymezení ploch na střechách s vhodnou ochranou proti pádu

10.2.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Nařízení vlády ČR č. 362/2005 Sb. o bližších požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na pracovištích s nebezpečím pádu vyvolalo polemiku, kterou si vám dovolujeme představit: názory tří odborníků na střechy a bezpečnost práce.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Brně se budou montovat díly do kosmických raket, hala již stojíStavby z přírodních materiálů představila konference se zahraniční účastíKärcher se stal reklamním partnerem nového filmu „Mission: Impossible - Fallout"Hliníkové žlaby SATJAM nyní ke střeše ZDARMA