Jak vybrat vhodnou krytinu pro rekonstrukce a novostavby

Datum: 9.3.2018 00:21  |  Organizace: STŘECHY COMAX®  |  Firemní zpráva

Chystáte se na výběr nové střešní krytiny a nejste si jisti, čemu dát přednost? Současná nabídka trhu je poměrně široká a každý jednotlivý druh má své výhody i nevýhody.

STŘECHY COMAX®
Malovarská 796
273 24 Velvary

tel.:734 167 769
e-mail:
web:www.strechycomax.cz
střechy comax

Při výběru je důležité zvolit si preferenční kritéria, mezi která patří především životnost, barevná stálost, kvalita, rychlost pokládky a samozřejmě i cena.

Velkou výhodou, kterou lehké střešní krytiny nabízejí, je minimální zátěž krovu. Tuto vlastnost ocení především majitelé dřevostaveb či staveb starších. Pomůže nám, při rekonstrukci, ušetřit finanční prostředky, které by bylo potřeba vynaložit na výměnu nebo posílení krovů, v případě výběru klasických tašek.

Díky zpracování moderními technologiemi a speciálním úpravám povrchů odolají nepřízni počasí. Na jejich životnost má však vliv i kvalita celé střešní konstrukce a samozřejmě kvalita pokrývačských prací. Výhodou je i snadná imitace břidlice či dřevěné šindele. Krytiny nabízejí celou řadu povrchových úprav, jež zvyšují odolnost krytiny a to nejen vůči vyšším teplotám, ale také proti UV záření.

Střechy COMAX

Pokud se rozhodnete pro lehké střešní krytiny, jedním z nejlepších dodavatelů na trhu je portál strechycomax.cz. Jde o výrobce lehkých střešních krytin, kteří kladou důraz především na kvalitu zpracování a využívají širokou škálu povrchových úprav. Nabízejí možnost volby odstínu přímo na míru dané stavbě. Jejich střešní krytiny splňují požadavky moderního a zároveň ekonomického střešního krytí a jsou vhodnou volbou i pro ty nejnáročnější přírodní podmínky (horské oblasti, okolí chemických provozů či přímořské oblasti). Krytiny jsou vhodné nejen pro moderní a nové rodinné domy, ale i k rekonstrukci střech domů stávajících.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.

Posúdenie vplyvu objemovej hmotnosti na bezplameňové horenie celulóznej izolácie

12.2.2018 | Ing. Peter Rantuch, PhD., Ing. Jozef Martinka, PhD., prof. Ing. Karol Balog, PhD., Ing. Hana Kobetičová, Slovenská technická univerzita v Bratislave a Materiálovotechnologická fakulta so sídlom v Trnave, Ústav integrovanej bezpečnosti, Trnava
Celulózna izolácia patrí medzi menšinové typy tepelno-izolačných materiálov, ktorých použitie však v posledných rokoch výrazne narastá. Cieľom príspevku je posúdenie vplyvu jej objemovej hmotnosti na procesy tlenia a žeravenia. Ako iniciátor bol použitý odporový drôt. Okrem vizuálneho pozorovania bola zaznamenávaná taktiež koncentrácia oxidov uhlíka a optická hustota dymu. Výsledky boli vyhodnotené formou grafov a tabuliek.

Polemika o vymezení ploch na střechách s vhodnou ochranou proti pádu

10.2.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Nařízení vlády ČR č. 362/2005 Sb. o bližších požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na pracovištích s nebezpečím pádu vyvolalo polemiku, kterou si vám dovolujeme představit: názory tří odborníků na střechy a bezpečnost práce.
© Fotolia.com

První zkušenosti s aplikací nové legislativy v oblasti ochrany staveb proti radonu

22.1.2018 | prof. Ing. Martin Jiránek, CSc., ČVUT v Praze, Fakulta stavební
Článek rozebírá dopad nového atomového zákona a jeho prováděcí vyhlášky na návrh protiradonových opatření zejména ve stavbách pro bydlení. Vysvětlena je souvislost mezi nově zavedenou referenční úrovní a optimalizací návrhu, která na rozdíl od minulosti nabývá na významu. Podrobně jsou rozebrány důvody, které hovoří proti novému ustanovení zákona, že radonový index pozemku se nemusí stanovovat v případě, kdy je projektováno preventivní protiradonové opatření založené na odvětrání radonu z podloží.
© Fotolia.com

Případ pádu střechy sportovní haly v České Třebové míří k soudu

20.1. 10:20   Případ pádu střechy sportovní haly v Č. Třebové míří k soudu. Okresní státní zástupkyně v Ústí nad Orlicí Alena Provazníková podala obžalobu pro obecné ohrožení z nedbalosti na statika a projektanta. více >>>
 
 

Aktuální články na ESTAV.czRozsah použití tepelného čerpadla a topný systém VI.Potřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITAT