Jak vybrat vhodnou krytinu pro rekonstrukce a novostavby

Datum: 9.3.2018 00:21  |  Organizace: STŘECHY COMAX®  |  Firemní zpráva

Chystáte se na výběr nové střešní krytiny a nejste si jisti, čemu dát přednost? Současná nabídka trhu je poměrně široká a každý jednotlivý druh má své výhody i nevýhody.

STŘECHY COMAX®
Malovarská 796
273 24 Velvary

tel.:734 167 769
e-mail:
web:www.strechycomax.cz
střechy comax

Při výběru je důležité zvolit si preferenční kritéria, mezi která patří především životnost, barevná stálost, kvalita, rychlost pokládky a samozřejmě i cena.

Velkou výhodou, kterou lehké střešní krytiny nabízejí, je minimální zátěž krovu. Tuto vlastnost ocení především majitelé dřevostaveb či staveb starších. Pomůže nám, při rekonstrukci, ušetřit finanční prostředky, které by bylo potřeba vynaložit na výměnu nebo posílení krovů, v případě výběru klasických tašek.

Díky zpracování moderními technologiemi a speciálním úpravám povrchů odolají nepřízni počasí. Na jejich životnost má však vliv i kvalita celé střešní konstrukce a samozřejmě kvalita pokrývačských prací. Výhodou je i snadná imitace břidlice či dřevěné šindele. Krytiny nabízejí celou řadu povrchových úprav, jež zvyšují odolnost krytiny a to nejen vůči vyšším teplotám, ale také proti UV záření.

Střechy COMAX

Pokud se rozhodnete pro lehké střešní krytiny, jedním z nejlepších dodavatelů na trhu je portál strechycomax.cz. Jde o výrobce lehkých střešních krytin, kteří kladou důraz především na kvalitu zpracování a využívají širokou škálu povrchových úprav. Nabízejí možnost volby odstínu přímo na míru dané stavbě. Jejich střešní krytiny splňují požadavky moderního a zároveň ekonomického střešního krytí a jsou vhodnou volbou i pro ty nejnáročnější přírodní podmínky (horské oblasti, okolí chemických provozů či přímořské oblasti). Krytiny jsou vhodné nejen pro moderní a nové rodinné domy, ale i k rekonstrukci střech domů stávajících.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czŘíčanští zastupitelé nesouhlasí s výstavbou sídliště pro 400 lidíŘím jako na dlani. Model města si objednal Mussolini. Dokončen byl dlouho po válceVláda by měla v říjnu od MMR mít návrh zákona o sociálním bydleníJak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách?