Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jak vybrat vhodnou krytinu pro rekonstrukce a novostavby

Datum: 9.3.2018 00:21  |  Organizace: STŘECHY COMAX®  |  Firemní zpráva

Chystáte se na výběr nové střešní krytiny a nejste si jisti, čemu dát přednost? Současná nabídka trhu je poměrně široká a každý jednotlivý druh má své výhody i nevýhody.

STŘECHY COMAX®
Malovarská 796
273 24 Velvary

tel.:734 167 769
e-mail:
web:www.strechycomax.cz
střechy comax

Při výběru je důležité zvolit si preferenční kritéria, mezi která patří především životnost, barevná stálost, kvalita, rychlost pokládky a samozřejmě i cena.

Velkou výhodou, kterou lehké střešní krytiny nabízejí, je minimální zátěž krovu. Tuto vlastnost ocení především majitelé dřevostaveb či staveb starších. Pomůže nám, při rekonstrukci, ušetřit finanční prostředky, které by bylo potřeba vynaložit na výměnu nebo posílení krovů, v případě výběru klasických tašek.

Díky zpracování moderními technologiemi a speciálním úpravám povrchů odolají nepřízni počasí. Na jejich životnost má však vliv i kvalita celé střešní konstrukce a samozřejmě kvalita pokrývačských prací. Výhodou je i snadná imitace břidlice či dřevěné šindele. Krytiny nabízejí celou řadu povrchových úprav, jež zvyšují odolnost krytiny a to nejen vůči vyšším teplotám, ale také proti UV záření.

Střechy COMAX

Pokud se rozhodnete pro lehké střešní krytiny, jedním z nejlepších dodavatelů na trhu je portál strechycomax.cz. Jde o výrobce lehkých střešních krytin, kteří kladou důraz především na kvalitu zpracování a využívají širokou škálu povrchových úprav. Nabízejí možnost volby odstínu přímo na míru dané stavbě. Jejich střešní krytiny splňují požadavky moderního a zároveň ekonomického střešního krytí a jsou vhodnou volbou i pro ty nejnáročnější přírodní podmínky (horské oblasti, okolí chemických provozů či přímořské oblasti). Krytiny jsou vhodné nejen pro moderní a nové rodinné domy, ale i k rekonstrukci střech domů stávajících.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

keramo-betonové panely Heluz

Redakční návštěva: Montáž těžkých střešních keramo-betonových panelů HELUZ

6.9.2018 | Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Přinášíme Vám reportáž z provádění těžké střechy z keramo-betonových panelů. Rodinný dům, který jsme navštívili s kamerou, se realizuje v systému HELUZ. Obvodové stěny jsou vyzděny z plněných cihel HELUZ Family 2in1, prováděly se příčky z bloků HELUZ Aku kompakt 21 broušená.

Hospodaření s dešťovými vodami a adaptační opatření na změnu klimatu v Kodani a Hamburku

23.8.2018 | Dr. Ing. Ivana Kabelková
Záměrem Hamburku je během 10 let vybudovat zelené střechy o celkové rozloze 100 ha pro prostorově úsporné oddechové zóny, zvýšení retence dešťové vody, zvýšení biodiverzity, omezení dopadů extrémních teplot a přispění k čistotě ovzduší. Cílem Plánu adaptace na klimatickou změnu v Kodani je (mimo jiné) řešit jak záplavy od moře, tak z dešťů.

Témata 2018

Tabulky a výpočty

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila