Společnost H&B delta se stala distributorem materiálů Equitone

Datum: 6.2.2018 4:47  |  Organizace: H & B delta s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost H&B delta se stala oficiálním distributorem vláknocementových fasádních a stavebních desek Equitone na českém trhu.

H & B delta s.r.o.
Bobrky 382
75501 Vsetín

tel.:+420 571 499 130
e-mail:
web:www.hbdelta.cz

Společnost H&B delta se stala distributorem materiálů Equitone

Společnost H&B delta se stala oficiálním distributorem fasádních a stavebních desek Equitone na českém trhu. Tyto vláknocementové desky také naformátuje přesně podle požadavků, včetně otvorů pro uchycení. Nabízí též vyfrézování individuálních perforací nebo vzorů do povrchu desek tohoto velkoplošného materiálu. Proškolený tým, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti zavěšených fasád, je vám připraven pomoci nejen radou. Společnost H&B delta kromě poradenství v oblasti odvětraných fasád pro vaši stavbu také vyrobí potřebné oplechování a lemovací prvky.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVačkové spínače na míruProč vytápět elektrickými radiátory?Jak v létě zalévat zahradu? Zavlažujte zahrádku kvalitní vodou z čistírny STMHModerní bydlení v panelovém bytě: Plánování a průběh přestavby (1. díl)