Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Zateplení střechy v sadě se slevou 40 %

Výrobce minerálních izolací Knauf Insulation nyní nabízí balíček pro zateplení šikmé střechy včetně fólie, těsnících pásek a tmelu se slevou 40 %. Doprava na jakékoliv místo v ČR je zdarma.

Zateplení střechy v sadě se slevou 40 %

“Chtěli bychom upozornit na časté problémy, které souvisí s použitím ne zcela kompatibilních částí systému zateplení. Takto je vše pohromadě v dokonalém souladu s optimálními vlastnostmi a jednodušší montáží,” vysvětluje specialista z Knauf Insulation, Jan Kurc.

Kvalitně zateplená šikmá střecha se vyznačuje nejen dostatečnou vrstvou tepelné izolace, ale i dobře provedeným utěsněním. Dokonalá souhra všech materiálů je předpokladem pro zateplenou střechu bez vlhkosti, plísní a poškozených krokví.

Více informací o probíhající akci, ale také video návod, jak při zateplení střechy postupovat, popis konstrukce střechy a také kontakt na specialistu z Knauf Insulation Jana Kurce.

Sada LDS obsahuje:

1. Unifit 034
Prémiová izolace s vysokou pružností. Vyrobená bez formaldehycu, fenolů a akrylátů. Speciální značení pro snadné řezání.
2. Homeseal LDS 100
Vysoce účinná parozábrana. Vzájemné spoje fólií byly podrobeny testům, které prokázaly životnost minimálně 50 let.
3. Homeseal LDS Solifit
Páska pro vzájemné spoje parozábrany Homeseal LDS 100. Velmi vysoká pevnost v tahu.
4. Homeseal LDS Solitwin
Páska pro vzduchotěsné spoje složitých detailů, např. vnitřní kouty.
5. Homeseal L LDS Solimur
Těsnící tmel pro napojování fólií k přiléhajícím stavebním konstrukcím.


KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
logo KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

KNAUF INSULATION, spol. s r.o. dodává klientům izolace ze skelné a kamenné vlny. Nabízí široké spektrum produktů pro bytové a nebytové budovy a zaměřuje se na komplexní řešení ve snižování energetické náročnosti. Staví na 30 letech zkušeností a patří ...

 
 
Reklama