Izolační řešení z kamenné vlny do posledního detailu

Datum: 9.11.2017 02:00  |  Organizace: BAUSTOFF + METALL BRNO, s.r.o.  |  Firemní zpráva

BAUSTOFF+METALL BRNO nabízí široký sortiment výrobků z kamenné vlny ROCKWOOL. Doporučí vhodné řešení pro tepelnou i akustickou izolaci střech, stropů, podhledů a podlah, a také kontaktních i provětrávaných fasád.

BAUSTOFF + METALL BRNO, s.r.o.
U Dálnice 836
664 42 Modřice

tel.:547 244 646
e-mail:
web:www.baustoff-metall.cz
Kamennou minerální vlnu ROCKWOOL lze použít v mnoha oblastech stavebnictví
Kamennou minerální vlnu ROCKWOOL lze použít v mnoha oblastech stavebnictví

Izolace z kamenné vlny ROCKWOOL zvyšují požární bezpečnost budov, přispívají k lepšímu akustickému komfortu místností a pomáhají udržet v objektech teplo. Kamenná vlna se vyrábí z přírodních surovin a je plně recyklovatelná. Izolace ROCKWOOL jsou tvarově stálé a zachovávají své jedinečné vlastnosti desítky let.

BAUSTOFF+METALL BRNO je specialistou na stavební materiály a systémová řešení pro izolace z kamenné vlny. Zákazníkům nabízí odborné poradenství, rychlé vyřízení zakázky, dodávky zboží v termínu nebo osobní účast odborníka na stavbě.

Konkrétní nabídku izolačního řešení a cenovou kalkulaci včetně dopravy získáte od odborníka BAUSTOFF+METALL BRNO na tepelné a protipožární izolace Ing. Martina Borského, borsky@baustoff.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czS cihlou Heluz Family 2in1 s integrovanou izolací protopíte méněChcete komfort i během horkého léta? Využijte modul CoolBreezePožadavky na nádrže na dešťovou vodu – III.Přijďte na konferenci NIMBY efekt - investor, město, občané